^
Mój Mac Magazyn Apple Watch

Mój Mac Magazyn — poznaj możliwości Apple Watch

Co potrafi Apple Watch? Skrywa w sobie całkiem duży potencjał, jeśli tylko odpowiednio wdrożymy go w nasz ekosystem Apple. Dla wielu osób jest to tylko gadżet, który nic nie wnosi do codziennego życia. W najnowszym wydaniu Mój Mac Magazyn chcemy przybliżyć Wam możliwości, jakie drzemią w tym urządzeniu. Wszystkich, którzy chcą poznać zegarek od Apple, zapraszamy do majowego wydania pisma.

Jak efektywnie używać Apple Watch

Jeśli chcemy wykorzystać możliwości Apple Watch, warto poznać „sztuczki”, jakie Apple ukryło w tym sprzęcie. Bez względu na to, czy jesteś jego posiadaczem, czy dopiero się zastanawiasz, warto już teraz poznać jego możliwości. Przygotowaliśmy dla Was 30 porad, które pozwolą poznać ten sprzęt i jeszcze lepiej wykorzystać jego moc.

Najlepsze aplikacje na Apple Watch

Apple Watch byłby tylko zwykłym zegarkiem bez tworzonych na niego aplikacji. To one sprawiają, że jest to tak bardzo przydatne w codziennym życiu urządzenie. Na szczęście w App Store jest dostępnych wiele ciekawych programów, współpracujących z Watch’em. Znajdziemy tam sporo perełek, a my wybraliśmy 20 z nich. Będziecie mogli o nich przeczytać na łamach najnowszego wydania naszego Magazynu.

Ciekawe recenzje

Przygotowaliśmy również recenzje ciekawych urządzeń. Jednym z nich jest produkt polskiej firmy Fibaro – The Button. Jeśli tworzysz lub chcesz w przyszłości zbudować dom oparty na inteligentnych rozwiązaniach, musisz zapoznać się z naszą recenzją. Ponadto wraz z kolorową drukarką OKI C542dn udowadniamy, że drukowanie wcale nie umarło wraz z pojawieniem się na rynku iPada. Będzie również coś dla fanów bezprzewodowego przesyłania dźwięku i obrazu, a mianowicie wePresent WiCS-2100. Majowe wydanie naszego Magazynu przynosi także recenzje świetnej gry Sky Force Reloaded oraz bardzo przydatnych aplikacji dla iOS i macOS
Mój Mac Magazyn Apple Watch

Zapisz się

Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcesz otrzymać to wydanie za darmo, dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełnij poniższy formularz.
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy