^

Filmy Clinta Eastwooda w iTunes za 27,99 zł

W iTunes trwa promocja na filmy doskonałego Clinta Eastwooda. Większość tytułów, które reżyserował można kupić za 28 złotych. Warto zatem sprawdzić co ciekawego skrywa się w sklepie Apple, bo jestem przekonany, że każdy znajdzie dla siebie wyjątkowy film.

Uwielbiam tego faceta

Clint Eastwood miał mocne role jako „Siła magnum”. Był też niezapomnianym symbolem dzikiego zachodu w „Bez przebaczenia”. Moja sympatia do tego aktora urosła w chwili, gdy zabrał się za reżyserię. „Rzeka tajemnic” odcisnęła na mnie swoje piętno, „Gran Torino” dał do myślenia. Oglądając „Za wszelką cenę” ryczałem jak niemowle (nie wiem dlaczego nie ma go w iTunes, szkoda). O gustach się nie dyskutuje i każdy z nas przeżywa swoje doświadczenia i emocje. Mnie produkcje Eastwooda dotykają jak żadne inne. Lubię historię jego bohaterów, lubię nieoczekiwane zwroty akcji, uwielbiam to częste napięcie które kotłuje się w postaciach które nie radzą sobie z rzeczywistością. Nic więcej nie powiem… zobaczcie sami.
Nie wiadomo jak długo będzie trwać akcja promocyjna. Listę filmów znajdziecie pod tym adresem. Od siebie dodam jeszcze kilka tytułów:
American Sniper – Clint Eastwood
J. Edgar – Clint Eastwood
Hereafter – Clint Eastwood
Flags of Our Fathers – Clint Eastwood
Sully: Miracle on the Hudson – Clint Eastwood
Invictus – Unknown

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy