^

Masz iPhone’a? Dzięki niemu zaoszczędzisz w ponad 500 restauracjach w Polsce. Przetestuj OpenCard za darmo

Przemysław Marczyński

23 kwietnia 2018

Czy jesteś miłośnikiem dobrego jedzenia, ceniącym sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru? Chcesz do tego zaoszczędzić? Idealnym rozwiązaniem jest dla Ciebie OpenCard – program, który w całej Polsce daje miłośnikom jedzenia zniżkę od 20% do 50%.

Tradycyjne i egzotyczne posiłki w najlepszych miejscach za pół ceny? Z OpenCard to możliwe.

opencard-menu
Do wyboru jest ponad 550 restauracji, serwujących dania tradycyjnej kuchni polskiej, europejskiej, meksykańskiej, indyjskiej, bałkańskiej, czy afrykańskiej. Karta OpenCard pozwala nie tylko na uzyskanie rabatu jej posiadaczowi, ale również towarzyszącym mu przyjaciołom – nawet do 12 osób. Rabaty można wykorzystywać przy każdej wizycie w restauracji.

OpenCard jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą częściej wychodzić do restauracji, jak i tych którzy jedzą na mieście z czystego pragmatyzmu – zachęca Mateusz Warpas z OpenCard.

W obu przypadkach rabaty, które zapewnia OpenCard, pozwolą jeszcze częściej kosztować różnorodnych dań, nierzadko wychodzących spod ręki najlepszych szefów kuchni. Tworząc program staramy się różnicować rodzaj kuchni  i restauracji tak, aby niezależnie czy wybieramy się na wystawną kolację czy po prostu chcemy zjeść szybki obiad z przyjaciółmi, lokale z OpenCard były pierwszym wyborem. Po co przepłacać skoro można zjeść tanio i dobrze dzięki naszej karcie? – dodaje Warpas.

Znajdź najlepszą restaurację dla siebie z iPhone’a

opencard-mapa
Aplikacja OpenCard na iPhone’a doskonale nadaje się do wyszukiwania ciekawych knajpek i restauracji. Już przy pierwszym uruchomieniu program zlokalizuje naszą pozycję i podpowie która restauracja jest najbliżej i posiada zniżki w programie OpenCard. Możemy również tworzyć listę swoich ulubionych lokali lub obserwować promocje.
Z poziomu programu będziemy mogli natychmiast zadzwonić do interesującej nas restauracji, podejrzeć menu i odwiedzić stronę lokalu. Mamy również dostęp do opinii na temat miejsca jakimi podzielili się użytkownicy OpenCard.

Czytelnicy Mój Mac Magazyn mają zniżki za darmo

opencard-kuchnia
Dla czytelników Mój Mac Magazyn mamy specjalną promocję, 30-dniową kartę testową za darmo. Co trzeba zrobić, aby odebrać kartę?
1) Pobierz aplikację OpenCard
2) Wybierz „Menu”, a następnie „Wykorzystaj kod”
3) Wpisz kod „mmm
4) Potwierdź dane i ciesz się zniżkami
Po upływie 30 dni dostęp do zniżek zostanie wyłączony, do Ciebie należeć będzie decyzja czy chcesz przedłużyć ważność karty czy nie. Dostaniesz od nas również fajną cenę na późniejszy zakup karty.
Koszt karty OpenCard wynosi:
12 miesięcy – 99,00 zł
6 miesięcy – 69,00 zł
3 miesiące – 39,00 zł.
Oficjalna witryna serwisu OpenCardwww.opencard.pl
Aplikacja OpenCard na iOSkliknij

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy