^

Netflix dla iOS bardziej pomocny

Tomasz Wołkowski

23 kwietnia 2018

Użytkownicy Netflix’a stoją bardzo często przed dylematem: Jaki filmobejrzeć? Jaki serial mam zacząć oglądać? W odpowiedzi na te pytania pomoże nam nowy Netflix dla iOS.

Czy Netflix dla iOS będzie bardziej pomocny?

Na pewno tak, ponieważ teraz aplikacja ta będzie udostępniała użytkownikowi funkcję podglądu dla filmów i seriali. Będzie to w formie 30 sekundowej „zajawki”, która pomoże użytkownikowi w decyzji.
Netflix testował tą funkcję z wybranymi użytkownikami na początku marca. Po aktualizacji, aplikacja pomaga już wszystkim użytkownikom iPhonów przy wyborze filmów. Dla Androida Netflix chce również w niedalekiej przyszłości wprowadzić to rozwiązanie.
Wg Netflix’a podgląd ma pomóc użytkownikowi w szybszym wybraniu interesujących go treści. Wybór podglądów jest również dostosowany indywidualnie pod każdego użytkownika.
Jako jako użytkownik Netflix’a bardzo cenię sobie podglądy, które naprawdę pomagają w wyborze filmu. Może właśnie takie podejście robi różnicę między Netflix’em, a HBO GO????

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy