^

Ulysses 13… już się zbliża

Przemysław Marczyński

17 kwietnia 2018

O mojej fascynacji Ulyssesem pisałem już wielokrotnie. To najlepszy edytor tekstu z jakim miałem okazję pracować. Większość moich tekstów powstaje właśnie w tej minimalistycznej aplikacji, która ma ogromne możliwości. Dziś możecie sprawdzić co twórcy tego programu szykują w kolejnej jego odsłonie. Osobiście zacieram ręce i nie mogę się już doczekać Ulysses’a 13.

Testuj nowy edytor tekstu Ulysses 13

Tylko do 20. kwietnia możecie dołączyć do beta-testów tego doskonałego edytora. Trwają już zaawansowane prace nad wersjami dla macOS i iOS. Ulysses 13 będzie wyposażony między innymi w kolorowanie słów kluczowych i jeszcze lepsze narzędzia do monitorowania naszych postępów pisarskich (ustalanie dziennej ilości znaków oraz czas na skończenie artykułów). To zapewne tylko część z nowinek jaka na nas czeka ale kto jest niecierpliwy niech spróbuje swoich sił jako tester. Niestety nie wszyscy zgłaszający się otrzymają „wejściówki”. Mimo to, jeśli lubicie być tymi pierwszymi na których testuje się nowe rozwiązania, to nie powinno was tu zabraknąć.
O moich doświadczeniach z Ulyssesem pisałem tutaj. Sporo też o nim rozmawialiśmy z Kubą w MacPodcast.
Dołącz do programu beta Ulysses’aulyssesapp.com/beta
Oficjalna strona programu – www.ulyssesapp.com

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy