Select Page

Ulysses 13… już się zbliża

Ulysses 13… już się zbliża

O mojej fascynacji Ulyssesem pisałem już wielokrotnie. To najlepszy edytor tekstu z jakim miałem okazję pracować. Większość moich tekstów powstaje właśnie w tej minimalistycznej aplikacji, która ma ogromne możliwości. Dziś możecie sprawdzić co twórcy tego programu szykują w kolejnej jego odsłonie. Osobiście zacieram ręce i nie mogę się już doczekać Ulysses’a 13.

Testuj nowy edytor tekstu Ulysses 13

Tylko do 20. kwietnia możecie dołączyć do beta-testów tego doskonałego edytora. Trwają już zaawansowane prace nad wersjami dla macOS i iOS. Ulysses 13 będzie wyposażony między innymi w kolorowanie słów kluczowych i jeszcze lepsze narzędzia do monitorowania naszych postępów pisarskich (ustalanie dziennej ilości znaków oraz czas na skończenie artykułów). To zapewne tylko część z nowinek jaka na nas czeka ale kto jest niecierpliwy niech spróbuje swoich sił jako tester. Niestety nie wszyscy zgłaszający się otrzymają „wejściówki”. Mimo to, jeśli lubicie być tymi pierwszymi na których testuje się nowe rozwiązania, to nie powinno was tu zabraknąć.
O moich doświadczeniach z Ulyssesem pisałem tutaj. Sporo też o nim rozmawialiśmy z Kubą w MacPodcast.
Dołącz do programu beta Ulysses’aulyssesapp.com/beta
Oficjalna strona programu – www.ulyssesapp.com

Może Cię zainteresować:

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!