Wybierz Strona

MÓJ MAC MAGAZYN #35/2018 – iWork

MÓJ MAC MAGAZYN #35/2018 – iWork

W nowym wydaniu Mój Mac Magazyn chcemy pokazać możliwości pakietu biurowego iWork. Z każdym komputerem od Apple oraz iPhone’em i iPad’em otrzymujemy w pakiecie potężny zestaw programów, pozwalających na wygodną pracę z dokumentami. iWork to zestaw trzech aplikacji: Pages — edytor tekstu, Numbers — arkusz kalkulacyjny oraz Keynote — najlepsza na rynku aplikacja do tworzenia prezentacji. Nie korzystaliście jeszcze z darmowego pakietu iWork? Po lekturze tego wydania Mój Mac Magazyn to powinno się zmienić.

Porady pakietu iWork

W kwietniowym wydaniu znajdziecie dużo informacji o iWorku. Chociaż program jest dedykowany dla komputerów Apple, to warto wiedzieć, że użytkownicy Windowsa również mogą korzystać z możliwości pakietu biurowego iWork. Znajdziecie tu również mocny zestaw — ponad 40 porad — do poszczególnych aplikacji pakietu. Każdy początkujący użytkownik znajdzie tu wiele ciekawych sztuczek.

Nowy iPad

Przygotowaliśmy również recenzje ciekawych urządzeń. W pierwszej kolejności trzeba wymienić nowego iPad’a dla edukacji. Czy ten tablet sprawdzi się poza szkolnymi murami? Szczegółową recenzję znajdziecie w tym wydaniu. Myśleliście o drukowaniu z iPhone’a? Przedstawimy na łamach Mój Mac Magazyn cztery wyjątkowe drukarki pomagające nam w pracy z dokumentami na urządzeniach mobilnych. Będzie również coś dla budowniczych sieci od TP-Link oraz o bezpieczeństwie.
Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcecie otrzymać to wydanie za darmo dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełnij poniższy formularz.

Archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie tutaj.

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!