^
iWork

MÓJ MAC MAGAZYN #35/2018 – iWork

Przemysław Marczyński

16 kwietnia 2018

W nowym wydaniu Mój Mac Magazyn chcemy pokazać możliwości pakietu biurowego iWork. Z każdym komputerem od Apple oraz iPhone’em i iPad’em otrzymujemy w pakiecie potężny zestaw programów, pozwalających na wygodną pracę z dokumentami. iWork to zestaw trzech aplikacji: Pages — edytor tekstu, Numbers — arkusz kalkulacyjny oraz Keynote — najlepsza na rynku aplikacja do tworzenia prezentacji. Nie korzystaliście jeszcze z darmowego pakietu iWork? Po lekturze tego wydania Mój Mac Magazyn to powinno się zmienić.

Porady pakietu iWork

W kwietniowym wydaniu znajdziecie dużo informacji o iWorku. Chociaż program jest dedykowany dla komputerów Apple, to warto wiedzieć, że użytkownicy Windowsa również mogą korzystać z możliwości pakietu biurowego iWork. Znajdziecie tu również mocny zestaw — ponad 40 porad — do poszczególnych aplikacji pakietu. Każdy początkujący użytkownik znajdzie tu wiele ciekawych sztuczek.

Nowy iPad

Przygotowaliśmy również recenzje ciekawych urządzeń. W pierwszej kolejności trzeba wymienić nowego iPad’a dla edukacji. Czy ten tablet sprawdzi się poza szkolnymi murami? Szczegółową recenzję znajdziecie w tym wydaniu. Myśleliście o drukowaniu z iPhone’a? Przedstawimy na łamach Mój Mac Magazyn cztery wyjątkowe drukarki pomagające nam w pracy z dokumentami na urządzeniach mobilnych. Będzie również coś dla budowniczych sieci od TP-Link oraz o bezpieczeństwie.
Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcecie otrzymać to wydanie za darmo dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełnij poniższy formularz.

Archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie tutaj.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy