^

Debiut iPhone 8 iPhone 8 Plus jako (PRODUCT)RED

Jaromir Kopp

9 kwietnia 2018

Rok temu już pod koniec marca Apple zaprezentowało iPhone’y 7 i 7 Plus w wariancie (PRODUCT)RED. Była szansa, że jeszcze w tym tygodniu doczekamy się czerwonych wersji iPhone’ów 8. No i się doczekaliśmy!

Aktualizacja: (PRODUCT)RED już za moment dostępne!

I na zdjęciach wyglądają wspaniale, co oznacza, że jak większość produktów Apple w rzeczywistości będą jeszcze ładniejsze. Tak jak się spodziewaliśmy, Apple nie poradził sobie z zabarwieniem stalowej ramki w iPhone X.
iPhone 8 (PRODUCT)RED już dostęne
Więcej informacji na stornie: Kup (RED)®. Podaruj życie

Problem z czerwonym

Wygląda na to, że czerwonej wersji (PRODUCT)RED doczekają się tylko iPhone’y 8 (Plus). Posiadają one ramkę z aluminium, którą można łatwo zabarwić za pomocą anodowania. iPhone X ramkę ma wykonaną ze stali. Trwałe pokrycie jej kolorem nie jest łatwe, choć możliwe. Tył w obu modelach wykonany jest ze szkła, które jest pokrywane barwnikiem od środka.
Wygląda na to, że posiadacze iPhone’ów X będą musieli zadowolić się etui (PRODUCT)RED. W tym kolorze dostępne są już etui na rożne modele iPhone’ów, Smart Covery na iPady, paski skórzane do Apple Watch, etui z baterią od Apple oraz słuchawki i głośnik Beats.

(PRODUCT)RED już na dniach?

Taką informację podaje Appleinsider. Dotarł on do wewnętrznej notatki Virgin Mobile, która informuje o wprowadzeniu „ósemek” (PRODUCT)RED już dziś. Mają one być dostępne do zamówienia natychmiast (jako preorder).
Tylko w 2017 roku firma Apple pozyskała ponad 30 milionów dolarów na globalny fundusz, którego celem jest walka z AIDS, gruźlicą i malarią. Łącznie, firma Apple przeznaczyła na fundusz ponad 160 milionów dolarów, dzięki takim działaniom jak urządzenia w wersji (PRODUCT)RED i specjalne promocje w App Store.
Na razie sklep nie został jeszcze zamknięty, ale taka „mała” aktualizacja odbywa się zazwyczaj szybko i możliwe, że dziś lub jutro się jej doczekamy. Przypomnę, że nadal czekamy na Apple AirPower (bezprzewodową ładowarkę, które jednocześnie może ładować nowe iPhone’y, Apple Watch i słuchawki AirPods).
 
[Artykuł został zaktualizowany po oficjalnym komunikacie Apple]

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy