Wybierz Strona

Debiut iPhone 8 iPhone 8 Plus jako (PRODUCT)RED

Debiut iPhone 8 iPhone 8 Plus jako (PRODUCT)RED

  • 0
  • 09.04.2018
Jaromir Kopp

Rok temu już pod koniec marca Apple zaprezentowało iPhone’y 7 i 7 Plus w wariancie (PRODUCT)RED. Była szansa, że jeszcze w tym tygodniu doczekamy się czerwonych wersji iPhone’ów 8. No i się doczekaliśmy!

Aktualizacja: (PRODUCT)RED już za moment dostępne!

I na zdjęciach wyglądają wspaniale, co oznacza, że jak większość produktów Apple w rzeczywistości będą jeszcze ładniejsze. Tak jak się spodziewaliśmy, Apple nie poradził sobie z zabarwieniem stalowej ramki w iPhone X.
iPhone 8 (PRODUCT)RED już dostęne
Więcej informacji na stornie: Kup (RED)®. Podaruj życie

Problem z czerwonym

Wygląda na to, że czerwonej wersji (PRODUCT)RED doczekają się tylko iPhone’y 8 (Plus). Posiadają one ramkę z aluminium, którą można łatwo zabarwić za pomocą anodowania. iPhone X ramkę ma wykonaną ze stali. Trwałe pokrycie jej kolorem nie jest łatwe, choć możliwe. Tył w obu modelach wykonany jest ze szkła, które jest pokrywane barwnikiem od środka.
Wygląda na to, że posiadacze iPhone’ów X będą musieli zadowolić się etui (PRODUCT)RED. W tym kolorze dostępne są już etui na rożne modele iPhone’ów, Smart Covery na iPady, paski skórzane do Apple Watch, etui z baterią od Apple oraz słuchawki i głośnik Beats.

(PRODUCT)RED już na dniach?

Taką informację podaje Appleinsider. Dotarł on do wewnętrznej notatki Virgin Mobile, która informuje o wprowadzeniu „ósemek” (PRODUCT)RED już dziś. Mają one być dostępne do zamówienia natychmiast (jako preorder).
Tylko w 2017 roku firma Apple pozyskała ponad 30 milionów dolarów na globalny fundusz, którego celem jest walka z AIDS, gruźlicą i malarią. Łącznie, firma Apple przeznaczyła na fundusz ponad 160 milionów dolarów, dzięki takim działaniom jak urządzenia w wersji (PRODUCT)RED i specjalne promocje w App Store.
Na razie sklep nie został jeszcze zamknięty, ale taka „mała” aktualizacja odbywa się zazwyczaj szybko i możliwe, że dziś lub jutro się jej doczekamy. Przypomnę, że nadal czekamy na Apple AirPower (bezprzewodową ładowarkę, które jednocześnie może ładować nowe iPhone’y, Apple Watch i słuchawki AirPods).
 
[Artykuł został zaktualizowany po oficjalnym komunikacie Apple]

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!