^

Ciekawy koncept iOS 12

Tomasz Wołkowski

9 kwietnia 2018

Ostatnio został opublikowany ciekawy koncept iOS 12. Zawiera on takie elementy jak grupowy FaceTime, nowe małe Widgety czy Dark Mode. Właśnie tryb ciemny zalicza się do głównych cech nowego konceptu. Niestety, podchodzę już z pewną rezerwą do takich zapowiedzi, ponieważ Dark Mode miał być wielokrotnie wprowadzany do systemu, a do dzisiaj niestety po prostu go nie ma.

Jak dokładniej wygląda ten nowy, ciekawy koncept iOS 12?

Bardzo interesujący jest pomysł isokoncept, który prezentuje małe widgety pod datą. Pokazują one nieodczytane wiadomości, pogodę oraz aktywności na Apple Watch. Idea Always On Display jest kolejnym ewentualnym punktem nowego systemu. Polega na tym, że wyświetlacz pozostaje cały czarny oprócz informacji o godzinie i o nieprzeczytanych wiadomościach, które pokazują się w formie małych widgetów. Koncept ten zawiera również nowe dynamiczne tapety oraz poprawioną interakcję z Siri, która wywołana nie zajmowała by już całego ekranu.
Całość przedstawia naprawdę bardzo ciekawy koncept. Szczególnie Dark Mode przywitałbym z otwartymi ramionami. Niestety, należy się spodziewać mniej rewolucyjnych zmian, gdyż Apple wielokrotnie mówił, że iOS 12 będzie nastawiony bardziej na bezpieczeństwo i stabilność, niż na nowości.
A Wam jak podoba się taki pomysł na nowości iOS? Dajcie znać 🙂
 

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy