^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

6 kwietnia 2018

Witam po tygodniu, z kolejnymi aplikacjami przecenionymi lub darmowymi na systemy iOS i macOS. Mam nadzieję, że również w ten weekend znajdziecie ciekawe pozycje dla siebie.

Jakie promocyjne aplikacje na iOS i macOS na ten weekend?

Jedną z ciekawych pozycji jakie znalazłem jest gra Final Fantasy IX. Jest to znana i lubiana gra na iPhone’a i iPada. Na ten weekend jest przeceniona z 22,99 Euro na 12,99 Euro.
Druga pozycja, która szczególnie dla mnie wydaje się bardzo ciekawa, to Remote Control for Mac. Ta aplikacja sprawia, że iPhone, iPad lub Apple Watch stają się pilotem dla naszego Maca. Obecnie aplikacja jest darmowa. Regularna cena to 5,49 Euro.
Zachęcam do przejrzenia promocyjnych aplikacji na iOS i macOS na ten weekend. Może znajdziecie coś dla siebie. Oprócz krótko opisanych przeze mnie aplikacji jest jeszcze parę innych 🙂
Źródło

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (5)
L

5 komentarzy

 1. piotr

  Pawciu zobacz tutaj http://appshopper.com może będzie pomocne

 2. Tomasz Wołkowski

  Pawciu zawsze na dole pod takim tekstem jest podane źródło. Słowo źródło jest również linkiem do strony, na której można przejrzeć promocyjne aplikacje na iOS i macOS. Pozdrawiam.

 3. pawciu

  @Tomasz Wołkowski
  Kliknąłem w to źródło, ale niewiele z tej strony zrozumiałem i z niej wyszedłem, myślałem, że to jest strona z opisem jednej aplikacji. Faktycznie jest na dole przycisk „Nächstes Bild” który mi nic nie mówił 😀
  Dla mnie czy ta strona jest po pakistańsku, czy po niemiecku to tyle samo z niej zrozumiem.

 4. pawciu

  @Piotr
  Dzięki, przyda się 😀

 5. Tomasz Wołkowski

  Pawciu no ale Piotr wysłał Ci linka do strony po angielsku i piszesz, że dzięki przyda się 🙂 Po prostu nie znasz niemieckiego i dlatego Ci się nie przyda. Kolega tydzień temu umiał po niemiecku i jemu się przydało 🙂 Ja z kolei nie potrafię angielskiego, ale gdy na stronie angielskiej widzę jakiś opis, który mnie obrazkiem zainteresuje, to sprawdzam go na youtube czy to jest taki program, jaki podejrzewam 🙂 Na przyszłość: nächstes Bild oznacza kolejny obrazek przedstawiający kolejny program. Czy myślisz, że pomogło by Ci, gdybym każdy kolejny obrazek przetłumaczył we wpisie? Przynajmniej co to za program?