^

Czy tak będzie wyglądał iPhone 11? – propozycja Hajka.

Tomasz Wołkowski

6 kwietnia 2018

Nie tak dawno temu Apple złożyło wniosek patentowy, z którego można było wnioskować, że pracuje nad zakrzywionymi ekranami. Od razu zaczęły się spekulacje na temat nowego iPhone 11 wcielającego w życie ten pomysł. Temat ten podjął Martin Hajek i stworzył swoją wizję takiego urządzenia.

Słynny designer zaproponował nowy wzór. Oto jego iPhone z zakrzywionym ekranem

Martin Hajek znany jest z tworzenia wizji nowych produktów Apple. Jego prace nie mają wiele wspólnego z tym co później widzimy w sklepach, ale na pewno rozbudzają wyobraźnię i apetyt. Podobnie jest tym razem z wizją iPhone z zakrzywionym ekranem. Widać w niej inspirację słynną Nokią „banan”, znaną z filmu Matrix i ożywioną ostatnio przez fińskiego producenta.
Czy tak będzie wyglądał iPhone 11? Zapewne nie, ale wielu z nas by sobie tego życzyło.

 
Źródło: Martin Hajek/iDropNews

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Graf Zero

    Podobno, niektórym modelom, samemu można nadać taki kształt. Kto, w takim razie, życzyłby sobie płacić za tak absurdalny produkt? Chyba, że chciałby go używać jako suspensor.

  2. pawciu

    Nie wiem co bierze Martin Hayek, ale to co on wymyśla, to musi być wytworem odmiennego stanu świadomości.
    Odpowiadam na pytanie w tytule: Oczywiście, że tak kretyńsko nie będzie zaprojektowany iPhone 11 i nie będzie tak wyglądał.
    Proszę Was, utrzymajcie dotychczasowy poziom, nie zniżajcie się do innych serwisów np. literkę m które jest o apple.pl.