^

Promocyjne aplikacje dla iOS i macOS

Tomasz Wołkowski

30 marca 2018

Jeśli często szukacie ciekawych aplikacji na iPhone’a lub Maca w dobrej cenie, to mam dla Was dobrą wiadomość. Od dzisiaj postaram się prezentować, co tydzień, przecenione aplikacje i mam nadzieję, że znajdziecie wśród nich coś dla siebie 🙂 Będzie to zestaw programów, które są w dany weekend przecenione lub bezpłatne. Tylko w dany weekend 🙂

Pierwszy zestaw promocyjnych aplikacji dla iOS i macOS jest przeznaczony na Święta Wielkanocne.

Ciekawie wygląda aplikacja na iPada  Textkraft Professional. Program oferuje np słownik offline i wybór synonimów. Cena zredukowana do 9,99 Euro.
Inna aplikacja, którą mogę polecić z czystym sumieniem to 2Do. Cena zredukowana z 54,99 Euro do 27,99 Euro. Jeśli ktoś szuka aplikacji, która wspomoże naszą produktywność, to jest to aplikacja, której potrzebuje. Jeśli cena jest nadal zbyt wysoka, polecam wykupienie abonamentu w usłudze Setapp (co to jest Setapp można przeczytać tutaj).
Innym programem jest Theine, który jest w ten weekend bezpłatny. Służy do zapobiegania usypiania ekranu na Macu.
Źródło

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Dawid

    „Theine, który jest w ten weekend bezpłatny” – niestety kosztuje 8,99zł niemniej jednak widnieje informacja o 50% zniżce.

  2. Tomasz Wołkowski

    Faktycznie, ale sprawdź jeszcze jutro…są one przecenione na święta…może akurat jutro w święta będzie darmowe. Jeśli nie, będę musiał „porozmawiać” ze swoim źródłem 😉