^

Faktury.co – twoje biuro w iPhonie i iPadzie 

Przemysław Marczyński

28 marca 2018
Twoja firma może być zawsze z tobą. Dziś pracujemy w biegu. Chcemy wykorzystywać możliwości jakie niosą ze sobą zaawansowane telefony i tablety. Aktualny iPhone ma w sobie wystarczającą moc, aby obsługiwać nawet zaawansowane aplikacje. Co byście powiedzieli na wygodne wystawianie faktur, bez konieczności zasiadania do komputera? Jesteś u klienta. Zamykasz sprawy projektu i za pomocą iPhone’a finalizujesz sprzedaż. Program Faktury.co daje nam taką swobodę pracy.

Mobilna praca

Aplikacja mobilna faktury.co pozwala w pełni wykorzystać możliwości serwisu do wystawiania faktur faktury.co. Aplikacja została stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą w wygodny sposób zarządzać swoją firmą z poziomu urządzenia mobilnego. Dzięki aplikacji mobilnej zyskujemy dostęp do wszystkich możliwości serwisu faktury.co.

Co oferuje nam aplikacja mobilna Faktury.co?

Z telefonu będziemy mogli wystawiać faktury. W łatwy sposób przesłać je do klienta na adres e-mai. Jeśli nasi klienci wymagają od nas dokumentów w języku obcym i innej walucie, to Faktury.co poradzi sobie z tym zadaniem bezbłędnie. Możliwości programu pozwalają na wygodne zarządzanie dokumentami i kontrahentami. Oto pełna lista możliwości jakie oferuje ten program:
•Szybkie i wygodne wystawianie faktur, gdziekolwiek się znajdziesz.
•Zarządzanie fakturami i wysyłanie ich do klientów na adres poczty elektronicznej.
•Wystawianie faktur w obcej walucie.
•Wystawianie faktur w języku obcym.
•Wystawianie proform i faktur na ich podstawie.
•Wystawianie wydań zewnętrznych i faktur na ich podstawie.
•Wydruk dokumentów na drukarce lub zapis do formatu PDF.
•Zarządzenie bazą kontrahentów – dodawanie kontrahentów i edycja danych.
•Zarządzanie bazą towarową – dodawanie towarów i usług oraz ich edycja.
Aplikacja Faktury.co to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm. Dzięki możliwościom aplikacji zawsze masz w zasięgu ręki dostęp do wszystkich faktur i dowodów księgowych. W ciągu kilku chwil sporządzisz estetyczny dokument, który będzie można od razu przesłać do klienta.
faktyryco-iPad-2
Faktury.co idealnie sprawdzi się w podróży lub na wyjeździe służbowym. Możesz dzięki niej wystawić nieograniczoną liczbę faktur i zawsze masz pewność bezpieczeństwa oraz komfortowej i szybkiej obsługi. Warto sprawdzić samemu jak Faktury.co mogą nam pomóc w prowadzeniu firmy. Aplikacja oferuje darmowy okres próbny, który nic nas nie będzie kosztował, a pomoże samemu zadecydować o przydatności programu.
Link do aplikacji w iTunespobierz za darmo
Oficjalna witryna serwisuhttps://www.faktury.co
Cena – 59,00 zł/rok (14 dni testów)

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

    • Jan

      Pani Agnieszko tragedia ten Pani Program.