^

Sleep++ rozszerza możliwości Apple Watch'a

Tomasz Wołkowski

22 marca 2018

Aplikacja Sleep++ rozszerza możliwości Apple Watch’a o nadzorowanie naszego zdrowia również podczas snu. Potrafi nawet rozpoznać, kiedy idziemy spać i kiedy się budzimy.
Aplikacja Sleep++ korzysta z sensorów ruchu i tętna Apple Watch’a, aby nadzorować jakość snu. Rano użytkownik dowiaduje się jak spokojnie spał w nocy. Jeśli były problemy z jakością odpoczynku, aplikacja podpowiada jak można ułożyć dzień, aby nasz sen był lepszy.

Kolejna aplikacja, o której trzeba będzie pamiętać ???

Do teraz użytkownik sam musiał dać znać aplikacji, że się kładzie spać, lub że wstał. Z najnowszą wersją aplikacja oferuje możliwość automatycznego rozpoznania tych dwóch zdarzeń. Najwyraźniej również dzięki poruszaniu się i pulsowi użytkownika. Powoli technologia coraz bardziej nam pomaga i nie wymaga aż tyle uwagi.

Tomasz Wołkowski

Nazywam się Tomasz Wołkowski i od 2006 r. korzystam z rozwiązań firmy Apple, kiedy to kupiłem MacBooka White 13" , był to pierwszy komputer od Apple z procesorem Intela. Od tamtego czasu korzystam tylko z rozwiązań Apple. Teraz prowadzę swoją firmę, ale w dalszym ciągu znajduję czas na to, żeby śledzić wydarzenia, dotyczące firmy z Cupertino.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Łukasz

  Wszystko ok, tylko problem polega na tym, że przeważnie Kowalski kładzie zegarek na noc na ładowarkę, by mógł się ładować… 🙂

 2. Tomasz Wołkowski

  Dokładnie tak, nie chciałem tego sugerować, ale tak rzeczywiście sam robię 🙂 więc jedynym rozwiązaniem to ładowanie godzinę lub dwie przed snem 😉

 3. pawciu

  Ja ładuję 2 godziny przed snem i budzę się wibracjami, żeby nie robić pobudki rodzinie.
  Kiedyś używałem Sleep monitor na iPhonie, ale bardziej jako ciekawostkę. Nie widzę żadnego praktycznego zastosowania monitorowania snu, bo i tak nie mamy wpływu, żeby kolejny sen był „lepszy”.
  Niby co program mi poukłada w ciągu dnia? Odwoła jakieś spotkania, przesunie termin oddania projektu, żebym się nie stresował tylko mógł pójść na spacer do lasu?
  To jest totalnie bez sensu. Monitorowanie aktywności fizycznej daje mi motywację, żeby się jeszcze dłużej poruszać, czy wydłużyć trening żeby zamknąć krąg aktywności.