^

# 74 – Mamy HomePoda

Kuba Baran

22 marca 2018

Przemek zaopatrzył się w HomePoda, nie było więc możliwości, żebyśmy nie wrócili do tego tematu. Sporo pytań, odpowiedzi i spostrzeżeń związanych z codziennym użytkowaniem tego najnowszego produktu Apple znalazło się w tym odcinku, więc mamy nadzieję, że wszystkim zainteresowanym zakupem pomoże on w podjęciu odpowiedniej decyzji. Dodatkowo zastanawialiśmy się nad tym, co Apple pokaże w trakcie nadchodzącej konferencji, która jest organizowana w Chicago oraz jaki wpływ na przyszłość będzie miała tajna fabryka ekranów microLED. Oberwało się też najnowszemu flagowcowi od Samsunga.
Serdecznie zapraszamy do odsłuchu!
Prowadzący:

Fanpage na Facebooku
Kontakt: kontakt@macpodcast.pl
Zapraszamy do wspierania naszego podcastu!
Poniżej linki do poszczególnych źródeł i odtwarzacza:
MacPodcast w iTunes – posłuchaj
MacPodcast na YouTube – subskrybuj
MacPodcast w SoundCloud – odwiedź stronę
Kanał RSS podcastu – link
Odtwarzacz:

Komentarze (4)
L

4 komentarze

 1. Sancote

  Popraw „więc nie było więc możliwości „

 2. pawciu

  Przemek, nie kumam co Twoim zdaniem jest w Samsungu, że on jest taki plastikowy. Całe plecki ma szklane, cały front ma szklany.
  Ajfonowcy chwalą się z jakich to mają szlachetnych materiałów wykonany telefon, po czym zakładają na niego plastikowe lub silikonowe etui. F*** logic!
  Przyznaj się, czy ty używasz iPhone’a X bez żadnego ochraniacza?
  Ja mam tylko naklejkę, skórkę na plecki i nic więcej https://dbrand.com/shop/iphone-x-skins
  Ale i tak nie uważam, że Samsung Galaxy S9 jest jakiś tandetny przy moim iPhonie.

  • Przemek Marczyński

   To było moje odczucie z krótkiego spotkania z tym telefonem. Pierwszy kontakt który powinien robić WOW na mnie zrobił tylko wielkie „kupa”. Nie wiem co mogę powiedzieć na moją obronę czy raczej topowego telefonu Samsunga. Może tylko to, że gdybym spędził z nim więcej czasu to by zatarł tak słabe pierwsze wrażenie? Sam nie wiem.

 3. pawciu

  Różne są odczucia, każdy inaczej to odbiera. Ja jako posiadacz X dalej patrzę z zazdrością na design S8 i S9 i na te cieniutkie ramki po bokach, a nie takie toporne i grube ramki w iPhonie (niby bezramkowym heh).
  Nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Używasz iPhone;a bez ochraniacza i cały czas czujesz te szlachetne materiały z których został wykonany?