Wybierz Strona

Mój Mac Magazyn #34/2018 – Zdrowie i Aktywność z iOS

Mój Mac Magazyn #34/2018 – Zdrowie i Aktywność z iOS

Nasze zdrowie i iOS mają ze sobą wiele wspólnego. W nowym wydaniu magazynu zapraszamy was do poznania ciekawych akcesoriów, które pomogą wam utrzymać doskonałe samopoczucie. iPhone w kwestii monitorowania naszej aktywności fizycznej może nas naprawdę zaskoczyć.

35 aplikacji dla ochrony zdrowia na iOS

W tym wydaniu znajdziecie również 35 aplikacji, które pomogą nam w aktywnym życiu. Doskonały zbiór programów dla wszystkich posiadaczy iPhone’a i Apple Watch, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ruchem na świeżym powietrzu.

Recenzja HomePod’a i inne doskonałe produkty

Marzec przynosi nam doskonałe recenzje sprzętu. HomePod, nowy głośnik od Apple. Badamy jego brzmienie i możliwości współpracy z HomeKit. Ten głośnik naprawdę nas zaskoczył swoją funkcjonalnością. W poszukiwaniu dysku twardego, który jest zabezpieczony kodem na obudowie zapraszamy do lektury nowego urządzenia od Verbatim. W kwestii ochrony danych przedstawimy Wam dysk LaCie z Thunderboltem 3. Przeczytacie również o wyjątkowym urządzeniu od Marantz’a, który w jednym sprzęcie łączy możliwości rejestrowania dźwięku i wideo dla twórców internetowych. Użytkownicy iPadów docenią wrażenia z użytkowania etui od Moshi.

Poradnik projektowania UX

Kolejny odcinek cyklu o projektowaniu razem z eduweb opowie o tym jak prototypować UX. Jeśli temat jest Wam bliski to w środku znajdziecie również promocje na kursy które zgłębiają ten temat.
Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcesz otrzymać to wydanie za darmo dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełniając poniższy formularz.

Archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie tutaj.
 

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

2 komentarze

  1. macpretorians

    Przejrzałem na razie pobieżnie, ale cieszy mnie to, że jest tak dużo aplikacji służących monitorowaniu zdrowia 🙂 oprócz systemowych narzędzi (posiadam Apple Watch) korzystam z Cardiograma i Cleep Cycle. Na pewno znajdę coś jeszcze dla siebie w tym numerze 🙂

    Odpowiedz
  2. macpretorians

    Na pewno jeszcze dzisiaj przeczytam Twój wywiad z nim 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!