Nasze zdrowie i iOS mają ze sobą wiele wspólnego. W nowym wydaniu magazynu zapraszamy was do poznania ciekawych akcesoriów, które pomogą wam utrzymać doskonałe samopoczucie. iPhone w kwestii monitorowania naszej aktywności fizycznej może nas naprawdę zaskoczyć.

35 aplikacji dla ochrony zdrowia na iOS

W tym wydaniu znajdziecie również 35 aplikacji, które pomogą nam w aktywnym życiu. Doskonały zbiór programów dla wszystkich posiadaczy iPhone’a i Apple Watch, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ruchem na świeżym powietrzu.

Recenzja HomePod’a i inne doskonałe produkty

Marzec przynosi nam doskonałe recenzje sprzętu. HomePod, nowy głośnik od Apple. Badamy jego brzmienie i możliwości współpracy z HomeKit. Ten głośnik naprawdę nas zaskoczył swoją funkcjonalnością. W poszukiwaniu dysku twardego, który jest zabezpieczony kodem na obudowie zapraszamy do lektury nowego urządzenia od Verbatim. W kwestii ochrony danych przedstawimy Wam dysk LaCie z Thunderboltem 3. Przeczytacie również o wyjątkowym urządzeniu od Marantz’a, który w jednym sprzęcie łączy możliwości rejestrowania dźwięku i wideo dla twórców internetowych. Użytkownicy iPadów docenią wrażenia z użytkowania etui od Moshi.

Poradnik projektowania UX

Kolejny odcinek cyklu o projektowaniu razem z eduweb opowie o tym jak prototypować UX. Jeśli temat jest Wam bliski to w środku znajdziecie również promocje na kursy które zgłębiają ten temat.

Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcesz otrzymać to wydanie za darmo dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełniając poniższy formularz.

Archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie tutaj.

 

Może Cię zainteresować: