^
Mój Mac Magazyn Zdrowie i Aktywność z iOS

Mój Mac Magazyn #34/2018 – Zdrowie i Aktywność z iOS

Przemysław Marczyński

19 marca 2018

Nasze zdrowie i iOS mają ze sobą wiele wspólnego. W nowym wydaniu magazynu zapraszamy was do poznania ciekawych akcesoriów, które pomogą wam utrzymać doskonałe samopoczucie. iPhone w kwestii monitorowania naszej aktywności fizycznej może nas naprawdę zaskoczyć.

35 aplikacji dla ochrony zdrowia na iOS

W tym wydaniu znajdziecie również 35 aplikacji, które pomogą nam w aktywnym życiu. Doskonały zbiór programów dla wszystkich posiadaczy iPhone’a i Apple Watch, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z ruchem na świeżym powietrzu.

Recenzja HomePod’a i inne doskonałe produkty

Marzec przynosi nam doskonałe recenzje sprzętu. HomePod, nowy głośnik od Apple. Badamy jego brzmienie i możliwości współpracy z HomeKit. Ten głośnik naprawdę nas zaskoczył swoją funkcjonalnością. W poszukiwaniu dysku twardego, który jest zabezpieczony kodem na obudowie zapraszamy do lektury nowego urządzenia od Verbatim. W kwestii ochrony danych przedstawimy Wam dysk LaCie z Thunderboltem 3. Przeczytacie również o wyjątkowym urządzeniu od Marantz’a, który w jednym sprzęcie łączy możliwości rejestrowania dźwięku i wideo dla twórców internetowych. Użytkownicy iPadów docenią wrażenia z użytkowania etui od Moshi.

Poradnik projektowania UX

Kolejny odcinek cyklu o projektowaniu razem z eduweb opowie o tym jak prototypować UX. Jeśli temat jest Wam bliski to w środku znajdziecie również promocje na kursy które zgłębiają ten temat.
Nowy Mój Mac Magazyn znajdziecie już w swoich skrzynkach e-mail. Jeśli chcesz otrzymać to wydanie za darmo dołącz do grona czytelników pod tym linkiem lub wypełniając poniższy formularz.

Archiwalne wydania Mój Mac Magazyn znajdziecie tutaj.
 

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. macpretorians

    Przejrzałem na razie pobieżnie, ale cieszy mnie to, że jest tak dużo aplikacji służących monitorowaniu zdrowia 🙂 oprócz systemowych narzędzi (posiadam Apple Watch) korzystam z Cardiograma i Cleep Cycle. Na pewno znajdę coś jeszcze dla siebie w tym numerze 🙂

  2. macpretorians

    Na pewno jeszcze dzisiaj przeczytam Twój wywiad z nim 🙂