Select Page

Nowe znaczki promujące iTunes i Apple Music, jak na tym zarobić

Nowe znaczki promujące iTunes i Apple Music, jak na tym zarobić

  • 0
  • 14.03.2018
Jaromir Kopp

Wczoraj Apple rozesłał do członków programu partnerskiego nowe wzory znaczków promujących treści w iTunes i Apple Music. Zmienione zostały też zasady naliczania wypłat.

Znaczki zgodne z iTunes Store iOS

Obecnie znaczki promujące muzykę i inne treści, mają ikony podobne do znaczka iTunes Store z iOS. Znaczek „posłuchaj w Apple Music” nadal ma ikonę nutek znaną z iTunes.

Nowe znaczki promujące iTunes i Apple Music

Mniej, więcej

Apple przypomina, że zostały obniżone wypłaty ze sprzedaży w iTunes Store do 2,5%. Jednak jest też dobra wiadomość. Za namówienie do wykupienia subskrypcji Apple Music partner dostanie 100% pierwszej opłaty za abonament.

Ktoś tu daje kasę?!?

Tak, prawie za darmo. Apple od dawna prowadzi program partnerski promujący sprzedaż cyfrowych mediów. Dotyczy to treści ze wspomnianego iTunes i Apple Music oraz App Store.

Aby przystąpić do programu trzeba przejść weryfikację i udowodnić możliwości promowania np. za pomocą strony WWW. Za każdą sprzedaż z linku polecającego, partner dostaje określoną część przychodu. Niestety zarobione kwoty są wypłacane, dopiero gdy osiągną pewien spory próg, a naliczane są nawet z kwartalnym opóźnieniem.

Jeżeli to Was nie zraziło, więcej dowiecie się ze strony programu: iTunes Affiliate Resources.

Może Cię zainteresować:

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!