^

Social Media Lab przeceniony na 8,99 zł

Jaromir Kopp

13 marca 2018

Żyjemy w takich czasach, że coraz mniej chce nam się pracować. Wolimy skorzystać z gotowych rozwiązań. Zamawiamy jedzenie do domu lub w ostateczności kupujemy niemal gotowe zestawy do odgrzania. Na naszym lenistwie chcę też zarobić wydawcy programów. Social Media Lab dziś jednak zarobi mniej.

Social Media Lab, czyli gotowe wzorce publikacji dla Pages

Wbrew słowom Social Media w nazwie, w programie znajdziemy również wzorce dla gazetek, papierów z logami, czy nagłówków dla blogów. Wszystkie wzorce są edytowalne i przy skromnym nakładzie pracy, możemy z ich pomocą stworzyć własne dzieła wyglądające bardzo oryginalnie.
Program zajmuje niemal 2 GB i wymaga do pracy Pages iWork, bo wzorce są przygotowane właśnie dla Pages.
Normalna cena programu to 19$, a dziś z okazji „Dwudolarowych wtorków” tylko 2$, czyli nasze 8,99 zł.
Social Media Lab w Mac App Store
Social Media Lab przeceniony Social Media Lab
 

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy