Wybierz Strona

Tim Cook Donaldem Trumpem przemysłu muzycznego

Tim Cook Donaldem Trumpem przemysłu muzycznego

  • 0
  • 09.03.2018
Jaromir Kopp

Axl Rose może nie jest zbyt aktywny na Twitterze, ale jego wypowiedzi jak już się przytrafią, to dają sporo do myślenia. To właśnie frontman Guns N’ Roses nazwał Tima Cooka Donaldem Trumpem przemysłu muzycznego.

Nowy przydomek „księgowego”

Obecny CEO Apple jest różnie nazywany. W naszych, technologicznych kręgach utarło się przezwisko „księgowy”. Nie jest to raczej określenie w 100% pozytywne. Domyślam się, że również przyrównanie do obecnego prezydenta USA, nie miało być pochwałą. Ciekawy jest też aspekt muzyczny. Szef najpotężniejszej firmy produkującej sprzęt IT, której przychód z usług w tym muzycznych, wciąż nie jest (jeszcze) najważniejszy, został „prezydentem” przemysłu muzycznego. I to „prezydentem” nie bardzo lubianym.


Czyżby jakieś negocjacje pomiędzy Apple, a Guns N’ Roses weszły w trudny etap?

O autorze

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii, wyczulony na potrzeby osób niepełnosprawnych i starszych. Tworzy w języku Swift aplikacje na platformy macOS, iOS, tvOS oraz systemy bazodanowe FileMaker. Prowadzi zajęcia z programowania dla dzieci i młodzieży. Autor książki o serwerach NAS „Mój QNAP”. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mój Mac Magazyn

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!