^

Tim Cook Donaldem Trumpem przemysłu muzycznego

Jaromir Kopp

9 marca 2018

Axl Rose może nie jest zbyt aktywny na Twitterze, ale jego wypowiedzi jak już się przytrafią, to dają sporo do myślenia. To właśnie frontman Guns N’ Roses nazwał Tima Cooka Donaldem Trumpem przemysłu muzycznego.

Nowy przydomek „księgowego”

Obecny CEO Apple jest różnie nazywany. W naszych, technologicznych kręgach utarło się przezwisko „księgowy”. Nie jest to raczej określenie w 100% pozytywne. Domyślam się, że również przyrównanie do obecnego prezydenta USA, nie miało być pochwałą. Ciekawy jest też aspekt muzyczny. Szef najpotężniejszej firmy produkującej sprzęt IT, której przychód z usług w tym muzycznych, wciąż nie jest (jeszcze) najważniejszy, został „prezydentem” przemysłu muzycznego. I to „prezydentem” nie bardzo lubianym.


Czyżby jakieś negocjacje pomiędzy Apple, a Guns N’ Roses weszły w trudny etap?

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy