^

FaceID w każdym iPhone? Inwestycje dostawcy elementów do kamer TrueDepth to sugerują

Redakcja

9 marca 2018

Oczywiście chodzi o każdy nowy model iPhone’a, który mamy szansę zobaczyć w tym roku. Aby sprostać tak dużym zamówieniom, główny dostawca laserów VCSEL używanych w kamerach TrueDepth zwiększa moce przerobowe.

Finisar i jego optymistyczne raporty finansowe

Choć w raportach finansowych kierownictwo firmy sugeruje sezonowy spadek przychodu, to prognozuje znaczny, jego wzrost w drugiej połowie roku. Za poprzedni kwartał firma raportowała przychód około 8 milionów dolarów.
Warto wspomnieć, że Finisar obecnie ciężko pracuje nad przystosowaniem nowego zakładu do produkcji laserów VCSEL. Środki w wysokości 390 milionów dolarów częściowo pochodzą z funduszu Advanced Manufacturing Fund finansowanego przez Apple.
Tak duże inwestycje w jeden maleńki, choć istotny element systemu TrueDepth, świadczą o znacznym zwiększeniu zapotrzebowania na te produkty. Uwiarygadnia to inne informacje o tym, że wszystkie nowe iPhone’y oraz prawdopodobnie iPady Pro będą wyposażone w FaceID.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy