^

Najbrutalniejsze sceny z gier w filmie opublikowanym przez…

Jaromir Kopp

9 marca 2018

Mało gram, w zasadzie to od czasów Wing Commander III na PowerPC prawie wcale nie gram za komputerze. Czasem pobawię się na iPhone lub Apple TV. Dlatego film zaprezentowany na profilu YouTube przedstawiający najbrutalniejsze sceny z gier, zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Najbrutalniejsze sceny z gier

We wspomnianym filmie można obejrzeć subiektywny wybór krwawych i brutalnych scen z popularnych gier wideo. Krew ścieka z ekranu, a trup winnych i niewinnych osób ściele się gęsto.
Wybór jest interesujący, bo film pojawił się wczoraj na oficjalnym kanale YouTube… Białego Domu. Tak TEGO Białego Domu, siedziby prezydentów USA.
Film pozbawiony jest opisu i został udostępniony jako „niepubliczny”, czyli nie daje się go wyszukać w serwisie i aby go obejrzeć, należy mieć do niego link. Inne filmy The White House są standardowo publikowane jako publiczne.
Film od wczoraj doczekał się 350 tysięcy wyświetleń, 30 tysięcy negatywnych opinii (przy 1000 pozytywnych) oraz 6 500 komentarzy. Z których najbardziej sarkastyczny zamieściłem na zrzucie ekranu.
Najbrutalniejsze sceny z gier w filmie opublikowanym przez 2
Sami oceńcie (uwaga: naprawdę drastyczny, chyba że gry są waszą codziennością).

Interesujące ile z tych gier jest dostępnych na macOS, a może iOS?
Najbrutalniejsze sceny z gier w filmie opublikowanym przez 2

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Pawlak

    To jest chore, żeby nastolatki karmiły się takimi drastycznymi scenami przemocy.