^

Od interfejsu po gotową stronę z Adobe XD

Redakcja

7 marca 2018

Adobe XD to wszechstronne narzędzie, dzięki któremu z łatwością stworzysz interaktywne prototypy, a także gotowe projekty UI stron czy aplikacji. Jest jednym z najczęściej wykorzystywanych narzędzi najlepszych UX oraz UI designerów, a co najważniejsze dostępne jest dla użytkowników urządzeń Apple.  
Adobe Experience Design zawiera prosty i czytelny interfejs, a jego główną zaletą jest szybkość i niezwykła intuicyjność, szczególnie doceniana przez osoby, które zaczynają swoją przygodę z tą aplikacją. Znajdziesz w niej wiele praktycznych skrótów i opcji, które sprawiają, że prototypowanie staje się znacznie prostsze. Jeśli już pracujesz z tą aplikacją, ale czujesz, że nie do końca wykorzystujesz jej potencjał, w najnowszym numerze Mój Mac Magazyn znajdziesz artykuł odnośnie 10 trików związanych z Adobe XD. Gwarantujemy, że znacznie usprawnią Twoją pracę na co dzień. Pobierz najnowszy numer tutaj >>
A jeśli dopiero zaczynasz, chcesz szybko i wygodnie projektować interfejsy, Adobe XD CC sprawdzi się idealnie. Jako niezwykle uniwersalne narzędzie dla UI/UX Designerów, pozwala na tworzenie interaktywnych prototypów w sposób jak najbardziej intuicyjny, również dla osób początkujących. Sprawdź jego potencjał już teraz.

Specjalnie dla Użytkowników Mój Mac

Skorzystaj ze zniżki -15% na kurs wideo Adobe XD i Muse – Od Interfejsu po Gotową Stronę. W materiale znajdziesz szczegółowo omówione techniki pracy w Adobe XD, jak również nietypowe zastosowania tego narzędzia, a wszystko to przedstawione na praktycznym projekcie, jakim będzie witryna reklamująca aplikację inteligentnego domu. Obejrzyj zajawkę kursu.

Jak skorzystać ze zniżki?

Kod: MAC należy wpisać w pole „Chcę zrealizować Kartę podarunkową” na stronie zakupu kursu. Kupon będzie ważny do 11 marca.
 

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy