^

Infographics Lab for Keynote przeceniony z okazji wtorku

Jaromir Kopp

6 marca 2018

Prezentacje stały się nierozłącznym elementem konferencji, wystąpień, zebrań. Wkroczyły również szeroko do edukacji. Wiadomo, że dobre przygotowanie, wyznaczony cel i plan prezentacji nie zastąpi nawet najbardziej efektownego wjazdu slajdu. Jednak strawnie przedstawione treści mogą znacznie pomóc. I tu Apple userom przychodzi z odsieczą Infographics Lab for Keynote.

Infographics Lab for Keynote za 9 zł tylko dziś

Normalna cena tego potężnego pakietu kilku tysięcy edytowalnych info-grafik to 20$, dlatego warto skorzystać z tej dziesięciokrotnej obniżki.
W zestawie otrzymujemy wspomniane kilka tysięcy grafik na wszelkie okazje, od map, przez technologię, życie, żywienie, pracę, zawody, medycynę. Niektóre wręcz gotowe do użycia, ale wszystkie edytowalne. Są to kształty, predefiniowane wykresy, elementy do oznaczania, strzałki, dymki, ikony pogrupowane tematycznie, style tekstów.
Zapewniam, że warto mieć taką kolekcję w swoich zasobach.
Infographics Lab for Keynote w Mac App Store
Infographics Lab for Keynote przeceniony z okazji wtorku
Infographics Lab for Keynote przeceniony z okazji wtorku

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy