^

[Wideo] Marantz Professional Turret – zestaw dla podcastera i vlogera

Czym nagrywać podcasty i vloga? Skompletowanie odpowiedniego zestawu do prowadzenia YouTube’a lub podcastu wcale nie jest takie proste. Musimy zmierzyć się z ogromną ilością wiedzy na temat oświetlenia, mikrofonu, przewodów i rejestracji dźwięku. Proces ten możemy znacznie uprościć dzięki produktowi Turret.

Turret mojmac 2

Wideo-recenzja Marantz Professional Turret

Zobaczcie jak prezentuje się wyjątkowy produkt w ofercie Marantz Professional. W tym materiale wideo poznacie sprzęt który łączy w sobie możliwość nagrywania wideo jak również wysokiej klasy sprzęt do rejestracji dźwięku. Śledźcie nasz kanał na YouTube.

Bardzo ciekawy produkt Marantz Professional

Turret ma wypełnić rynek twórców internetowych. W jednym urządzeniu mamy kompletne studio nagrań audio i wideo. Urządzenie przyciąga wzrok swoim wyglądem i prezentuje się na biurku bardzo stylowo. Sprzęt wyposażono w złącze USB-C co docenić powinni użytkownicy nowych komputerów Apple. Dodatkowo mamy porty USB 3.0 pozwalające podłączyć zewnętrzne dyski do komputera i a nich zapisywać tworzony materiał. Warto też  wspomnieć o tym, że Marantz Professional Turret instaluje się bez żadnych problemów natychmiast po podłączeniu go do komputera.

Witryna dystrybutora sprzętu w Polsce – www.horn.pl

Oficjalna witryna – http://marantzpro.com/

Cena – około 1500,00 zł

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy