^
Dzień Kobiet Najlepsze pomysły na prezent

Dzień Kobiet. Najlepsze pomysły na prezent

Redakcja

5 marca 2018

Już w czwartek będziemy obchodzić Dzień Kobiet. Oprócz klasycznego bukietu kwiatów warto kobietom podarować także inny prezent. Szczególnie taki, który im się spodoba i przyda w codziennym życiu. Bądźmy zatem gotowi na Dzień Kobiet. Oto nasze najlepsze pomysły na prezent:

Just Mobile ShutterGrip

Dla wielbicielek fotografii. Produkt gorąco przyjęty i od początku wspierany przez społeczność Kickstartera. Od wielu lat wiadomo, że najlepszy aparat to ten, który mamy zawsze przy sobie. Jakość zdjęć robionych przez telefony z roku na rok rośnie, ale brakuje w nich ergonomicznych rozwiązań znanych z lustrzanek. ShutterGrip walczy z tym problemem, oferując pewny uchwyt, fizyczny wyzwalacz migawki i kompatybilność z praktycznie każdym smartfonem. Dzięki technologii Bluetooth możemy zrobić zdjęcie zdalnie, a gwint na statyw ułatwi kadrowanie. Nie wymaga instalacji żadnej dedykowanej aplikacji. Solidna konstrukcja udźwignie urządzenie o wadze do 10 kg, o ile takie masz. Pomyśl jak łatwo upuścić telefon robiąc sobie zdjęcie i z jakim kosztem to może się wiązać. Mamy odpowiedź na ten problem.

akcesoriapc.pl

PQI InstaShot

Na naszych telefonach mamy często dziesiątki tysięcy zdjęć. Gdy zaczyna brakować miejsca na nowe materiały, PQI InstaShot przychodzi nam na ratunek. Pamięć zewnętrzna dla iOS ze złączem lightning stworzona została z myślą o wielbicielach mobilnej fotografii i video. Obudowa urządzenia, dzięki połączeniu aluminium i brązowej skórki, przywodzi na myśl najlepsze klasyczne wzorce aparatów fotograficznych. Niewielkie rozmiary sprawiają że znajdzie miejsce w każdej kieszeni, zapewniając nawet 256GB dodatkowej przestrzeni. Dedykowana aplikacja MasterShot umożliwia nagrywanie bezpośrednio do pamięci zewnętrznej, stosowanie filtrów video, łączenie krótkich ujęć w jeden film oraz udostępniania na serwisach społecznościowych. Koniec z pospiesznym robieniem miejsca na nowe ujęcia, czas na InstaShot.

ispot.pl

Polar Loop Crystal

Stylowy monitor aktywności Polar Loop Crystal powstał z myślą o kobietach kochających modę i zdrowy styl życia. Monitor aktywności jest ozdobiony kryształami firmy Swarovski® i wygląda jak biżuteria. Ale to coś więcej niż tylko piękny dodatek! Polar Loop Crystal monitoruje całodobową aktywność: liczbę kroków, przebyty dystans, spalone kalorie, a także czas i jakość snu. Ponadto motywuje do większej aktywności fizycznej, udzielając informacji zwrotnych i indywidualnych wskazówek, a w przypadku dłuższego czasu bez ruchu zaczyna delikatnie wibrować. Dodatkowo, dzięki łączności z telefonem, informuje za pomocą wibracji o przychodzących połączeniach, wiadomościach i przypomnieniach z kalendarza.

polar.com

Lokalizator notiOne

Zagubione klucze czy zawieruszona torebka nie będzie już dla nas żadnym problemem. Dzięki sprytnemu breloczkowi notiOne szybko namierzymy naszą zgubę. Pomoże nam w tym dedykowana aplikacja, która dzięki funkcji „Znajdź mnie” pomoże nam zlokalizować przedmiot w promieniu kilkudziesięciu metrów. Po jej włączeniu telefon naprowadzi nas na miejsce ukrycia notiOne z bardzo dużą dokładnością. System notiOne współpracuje z popularnymi polskimi aplikacjami. Dzięki czemu można zlokalizować klucze, torebkę czy dziecko nie tylko w zasięgu Bluetooth, ale również na drugim końcu Polski.

notione.com

WD My Passport SSD

Pojemny szybki dyski, który na dodatek zmieści się w damskiej torebce? Tak, to możliwe dzięki produktowi firmy Western Digital. My Passport SSD to przenośny dysk wyposażony w szybką pamięć, która pozwala na błyskawiczne przesyłanie plików. Dzięki konstrukcji półprzewodnikowej jest lekki i ma bardzo małe wymiary. Jest szalenie prosty w obsłudze, a atrakcyjna wizualnie obudowa jest trwała i odporna na uderzenia. Poza tym My Passport pozwala na przesyłać pliki z prędkością do do 515 MB/s. Dysk firmy WD jest kompatybilny z portami USB typu C i A. Obsługuje USB 3.1 Gen 2 oraz jest zgodny z USB 3.0, 2.0 i USB-A.

wdc.com

Życzymy udanych zakupów.

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy