^

Dziś w App Store: Twitter radzi

Jaromir Kopp

5 marca 2018

Nie wiem jak Wy, ale moją ulubioną zakładką w App Store jest „Uaktualnienia”. Zawsze jestem ciekaw, jak wygląda rozwój aplikacji, które mam na urządzeniach. Tym razem zaintrygowała mnie jednak zakładka „Dziś”, w której Twitter radzi.

Twitter radzi: Odblokuj ukryte funkcje Twittera

Choć oryginalnej aplikacji Twittera używam jedynie sporadycznie, preferując Tweetbota, to przejrzałem rady i kilka z nich mnie zaintrygowało.
Możemy przeczytać (niestety po angielsku) przypomnienie, o nowym limicie znaków (280). O tym, jak ustawić powiadomienia, aby nie zginąć w ich gąszczu. Jak wyciszyć słowa kluczowy „dla spokojności ducha”. Gdzie zmienić chronologię tweetów oraz jak włączyć możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości od osób, których nie śledzimy.
Dziś w App Store- Twitter Dziś
Teraz wiem, że będę częściej zaglądał w zakładkę „Dziś” w App Store.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy