^

Popularny klient Twittera w promocji

Przemysław Marczyński

19 lutego 2018

Kiedy Twitter informuje, że zabija swoją oficjalną aplikację dla macOS, są firmy które potrafią wykorzystać tą smutną informację dla użytkowników komputerów Apple. Ostatecznie mamy się z czego cieszyć, bo… jest promocja na Twitterrific.
Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Twitter kończy ze wsparciem aplikacji dla macOS. Dziś widzimy, że nie trzeba było długo czekać na reakcję twórców aplikacji dla tej usługi. Jeden z popularnych programów Twitterrific można kupić w świetnej promocji. Cena spadła z 19,99 dolarów do 7,99 dolarów. W naszym sklepie program kosztuje 37,99 zł.
https://twitter.com/Twitterrific/status/964657689166008320
Twitterrific po ostatniej aktualizacji jest programem na który warto zwrócić uwagę jeśli jesteście fanami Twittera. Ja uwielbiam tą formę komunikacji (znajdziecie mnie tutaj) i po informacji jaką Jaromir opublikował wcale nie było mi do śmiechu. Na szczęście inni potrafią wykorzystać niesprzyjające okoliczności i zrobić fajną akcję przy tej okazji. Największym konkurentem Twitterrific jest Tweetbot. Jest nieco droższy (47,99 zł) ale przez wielu uważanym za najlepszy program do ćwierkania. Ja również stałem w tym gronie, ale ostatnimi czasy coś mi się tu przejadło. Dodatkowo brak aktualizacji sprawia, że mam nieodparte wrażenie, że ktoś zapomniał o tym fajnym produkcie rozwijając inne aplikacje jak Pastebot. Tak czy inaczej sprawdźcie, oceńcie i co ważne dołączcie do społeczności Twittera. To jest bardzo przyjemne miejsce w sieci. Polecam.
Twitterrific for macOS
Aplikację Twitterrific znajdziecie w Mac App Store

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy