^

Sennheiser i jego ekskluzywny headset tylko w sklepie Apple

Przemysław Marczyński

9 lutego 2018

Sennheiser przedstawił swój najnowszy sprzęt współpracujący z iPhone’m. AMBEO SMART HEADSET to słuchawki wyposażone w wysokiej jakości mikrofon, pozwalający nagrywać dźwięk 3D. Słuchawki wyposażono w wielokierunkowy mikrofon, który zarejestruje każdy dźwięk otoczenia z dbałością o najwyższą jakość. Będziemy mogli tym samym nagrywać dokładnie to samo co słyszą nasze uszy.
Ambeo smart

Z myślą o iOS

Sennheiser AMBEO SMART HEADSET są kompatybilne z urządzeniami Apple. Zastosowano w nim złącze Lightning dzięki któremu możemy podłączyć je zarówno do iPhone’a jak i iPad’a. W pełni możemy kontrolować rozmowę z naszych słuchawek poprzez odbieranie i sterowanie głośnością z pilota na przewodzie. Zestaw Sennheisera współpracuje z domyślą aplikacją Dyktafon w iOS ale będzie również współpracował z innym oprogramowaniem pozwalającym na nagrywanie dźwięku.

Ekskluzywny model tylko w sklepie Apple

AMBEO SMART HEADSET czarny
W specjalnej limitowanej edycji Sennheiser AMBEO SMART HEADSET jest dostępny tylko w sklepie Apple. Pod adresem www.apple.com oraz w salonach Apple w Europie można kupić ten zestaw za kwotę 299 Euro. Wersja limitowana wyróżnia się czarnym kolorem. Ogólnodostępny model sprzedawany jest w białej kolorystyce.
AMBEO SMART HEADSET pilot
Cena: 1299,00 zł
Witryna: http://sennheiser.pl/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy