^
zmiany w podcastach

Zmiany w podcastach

Redakcja

1 lutego 2018

Apple niezmiennie zapowiadało, że podcasty są im bliskie i będą pracować nad rozwojem swojej platformy. Okazuje się, że prace nadal trwają o czym firma poinformowała producentów tych popularnych audycji. Otrzymali oni informację mailową, w której Apple przypomina o tym, że pojawiły się zmiany na platformie Apple Podcasts.
Przede wszystkim Apple przypomniał podcasterom o wydanym w ubiegłym miesiącu Podcast Analitycs. Jest on obecnie w wersji beta i pozwala twórcom zobaczyć bardziej szczegółowe informacje na temat słuchalności ich audycji  i sprawdzić ich skuteczność w czasie. Apple ogłosił także, że udostępnił prostszą metodę przesyłania audycji do serwisu Podcast Connect.
Apple przedstawia także niektóre ze zmian specyfikacji, jakie oferuje platforma Podcasts w iOS 11, a są to:

  • Możliwość ustawienia kolejności i dodania rekomendacji dla konkretnych epizodów w ciągu sezonu
  • Dodanie możliwości pobrania do Biblioteki pełnego sezonu odcinków danego podcastu dla nowych subskrybentów
  • Możliwość szybkiego odtwarzania, które pozwala użytkownikom wracać do odsłuchu w miejscu, w którym zostało ono przerwane
  • Włączenie możliwości wprowadzania przez podcasterów czytelnych i zwięzłych tytułów

Mamy nadzieję, że zmiany w podcastach będą się pojawiały częściej a Apple będzie kładł silny nacisk na rozwój podcastingu na świecie, a tymczasem zapraszamy wszystkich do zapoznania się z najnowszym odcinkiem naszego redakcyjnego MacPodcastu.

#70 – Czas na HomePod


Źródło
 

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy