^
omnifocus-beta-3

Ruszają testy OmniFocus 3 – popularnej aplikacji GTD

Przemysław Marczyński

19 stycznia 2018

Jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania czasem na macOS i iOS rozpoczyna przygotowania do kolejnej dużej aktualizacji. Dziś na Twitterze Ken Case, szef Omni Group zapowiedział rozpoczęcie otwartych beta-testów Omni Focus 3. Ty również możesz wziąć w nich udział.

Jeden z najlepszych pragramów GTD

Bezapelacyjnie OmniFocus należy do pierwszej piątki najbardziej popularnych aplikacji z kategorii GTD. Myśląc o tym programie musimy mieć na uwadze, że zderzamy się z prawdziwym „kombajnem” do zadań specjalnych, którego mnogość funkcji może nas przytłoczyć. Jednak od strony dopasowania aplikacji do użytkownika OmniFocus nie ma sobie równych. OmniFocus zachwyca swoją prostotą i interfejsu, a w wersji iOS jest fenomenalnie zaprojektowany, co sprawia, że używanie go „w ruchu” jest niesamowitą przyjemnością.

Wersja testowa


Program możecie pobrać i sami sprawdzić czy spełni wasze oczekiwania. Macie na to 14 dni. Aplikację pobierzecie tutaj w wersji macOS oraz iOS.

Beta testy OmniFocus’a


Rozpoczęły się testy programu w wersji 3. Jeśli chcielibyście pomóc w rozwoju programu i przy okazji sprawdzić nieoficjalne jeszcze możliwości nadchodzącej wersji możecie spróbować swoich sił jako beta-tester. Należy odwiedzić poniższe linki i przejść procedurę weryfikacyjną. Miłego testowania 🙂
macOShttps://omnistaging.omnigroup.com/omnifocus/
iOShttps://www.omnigroup.com/test/omnifocus-ios
Witryna aplikacji OmniFocus: https://www.omnigroup.com/omnifocus

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy