^
Artstudio Pro na iOS i macOS wyróżnione i w obniżonej cenie

Artstudio Pro na iOS i macOS wyróżnione i w obniżonej cenie

Jaromir Kopp

5 stycznia 2018

Artstudio to znany i popularny program graficzny na iOS. Bez kompleksów wytrzymywał konkurencję z Pixelmatorem i Affinity Photo. Od grudnia w nowej wersji Artstudio Pro dostępny jest również na macOS i dodatkowo został doceniony przez Apple.

Dziś Lucky Clan jest naprawdę lucky

Sylwester Łoś poinformował, że ich nowe wcielenie Artstudio: Artstudio Pro zostało wyróżnione w Mac App Store i App Store. Apple umieścił je w kategorii „Nowe aplikacje, które uwielbiamy”. Wersja na macOS jest wyróżniona na całym świecie, a iOS w USA i paru innych krajach.
Ważne: Program w wersji na iOS działa również na iPhone.

Kilka słów autorów o programie

Artstudio Pro na iOS i macOS, to kombajn graficzny do wszelkiego rodzaju obróbki i tworzenia grafiki – rysowanie, korekta zdjęć, komponowanie kolaży. W programie można korzystać z nielimitowanej ilości warstw, warstw z filtrami, czy efektów na warstwach. Program importuje pliki: PSD, ABR, TPL, GRD, PAT, ACO, ASE oraz zapewnia możliwość jednoczesnej pracy nad kilkoma obrazkami nawet w wersji iOS. Do tego zaimplementowana jest pełna obsługa iCloud Drive oraz setki innych funkcji.
Prace trwały prawie 3 lata w 3-osobowym zespole. Sylwester Łoś jest twórcą całego silnika programu. Wersja na macOS i iOS była i jest rozwijana równolegle. Powstało grubo ponad 100 000 linii kodu i około tysiąca klas.
Artstudio Pro na macOS
Artstudio Pro na iOS

Artstudio Pro – okazja

Cena na obie platformy jest czasowo obniżona o 40% i jest szansa, że utrzyma się w tym i przyszłym tygodniu. Warto skorzystać!
Wersja na iOS: Artstudio Pro
Wersja na macOSArtstudio Pro

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. mantis30

    Gratulacje dla Łosia Superktosia 🙂