Artstudio to znany i popularny program graficzny na iOS. Bez kompleksów wytrzymywał konkurencję z Pixelmatorem i Affinity Photo. Od grudnia w nowej wersji Artstudio Pro dostępny jest również na macOS i dodatkowo został doceniony przez Apple.

Dziś Lucky Clan jest naprawdę lucky

Sylwester Łoś poinformował, że ich nowe wcielenie Artstudio: Artstudio Pro zostało wyróżnione w Mac App Store i App Store. Apple umieścił je w kategorii „Nowe aplikacje, które uwielbiamy”. Wersja na macOS jest wyróżniona na całym świecie, a iOS w USA i paru innych krajach.

Ważne: Program w wersji na iOS działa również na iPhone.

Kilka słów autorów o programie

Artstudio Pro na iOS i macOS, to kombajn graficzny do wszelkiego rodzaju obróbki i tworzenia grafiki – rysowanie, korekta zdjęć, komponowanie kolaży. W programie można korzystać z nielimitowanej ilości warstw, warstw z filtrami, czy efektów na warstwach. Program importuje pliki: PSD, ABR, TPL, GRD, PAT, ACO, ASE oraz zapewnia możliwość jednoczesnej pracy nad kilkoma obrazkami nawet w wersji iOS. Do tego zaimplementowana jest pełna obsługa iCloud Drive oraz setki innych funkcji.

Prace trwały prawie 3 lata w 3-osobowym zespole. Sylwester Łoś jest twórcą całego silnika programu. Wersja na macOS i iOS była i jest rozwijana równolegle. Powstało grubo ponad 100 000 linii kodu i około tysiąca klas.

Artstudio Pro na macOS

Artstudio Pro na iOS

Artstudio Pro – okazja

Cena na obie platformy jest czasowo obniżona o 40% i jest szansa, że utrzyma się w tym i przyszłym tygodniu. Warto skorzystać!

Wersja na iOS: Artstudio Pro

Wersja na macOSArtstudio Pro

Może Cię zainteresować: