^
Wyzwanie na nowy rok! Zacznij go aktywnie

Wyzwanie na nowy rok! Zacznij go aktywnie

Jaromir Kopp

28 grudnia 2017

Posiadacze Apple Watch otrzymują nowe wyzwanie. Tak jak rok temu, Apple proponuje im, aby aktywnie rozpoczęli nowy rok. Zadanie nie jest trudne.

Podobnie było rok temu

Na początku 2017, Apple również zaproponował podobne wyzwanie. Wszyscy, którym udało się aktywnie spędzić przynajmniej jeden cały tydzień stycznia, otrzymali stosowne odznaczenie oraz plakietkę do iMessages.
Wyzwanie na nowy rok 2017
Wiadomość o nowym wyzwaniu powinna Wam się pojawić w Apple Watch lub w aplikacji Aktywność na iPhone. Informacje o wyzwaniu znajdziecie w zakładce „Osiągnięcia” na jej szczycie.
Wyzwanie na nowy rok Aktywność
Aktywny tydzień, po świątecznych i noworocznych szaleństwach kulinarnych, zawsze się przyda. Jednak pamiętajmy, aby nie był on jedynym w nadchodzącym roku.
Pracownikom Apple, zwłaszcza programistom i testerom, warto życzyć również wzmożonej aktywności umysłowej, aby w 2018 nie spotkała nas „czarna seria” wpadek Apple, jaką mieliśmy okazję zaznać pod koniec tego roku.
Wyzwanie na nowy rok 2018

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Pelski

    Ostatni akapit pasuje idealnie <3