^

Podcasty o Apple wspierają akcję Pajacyk

Przemysław Marczyński

28 grudnia 2017

To już ostatnie dni na wsparcie wspólnej akcji polskich podcastów o Apple. Pomóżcie nam wesprzeć ubogie dzieciaki i zdobądźcie ciekawe upominki. Jeszcze tylko do 30 grudnia trwa aukcja, z której wszystkie pieniążki powędrują na Polską Akcję Humanitarną – Pajacyk.

Wyjątkowy podcast

Ostatni odcinek MacPodcast’u (iTunes lub www) był wyjątkowy. Pod jednym mikrofonem spotkały się trzy Makowe podcasty: ThinkApple, Kompot i MacPodcast, czyli ja z Kubą. Dzieliliśmy się swoimi spostrzeżeniami na mijający rok i wybiegaliśmy trochę w przyszłość, co może się wydarzyć w 2018. Obok opowiadania o najciekawszych produktach i aplikacjach mijającego roku, postanowiliśmy pomóc tym, których nie stać na ciepły posiłek w szkole.

Pomagamy dzieciakom

pajacyk-akcja-pah
Pajacyk to wyjątkowe dzieło Janiny Ochojskiej. Dzięki jej inicjatywie najbiedniejsze dzieci w szkołach mogą liczyć na ciepły posiłek. W gronie społeczności Apple i najlepszym towarzystwie ThinkApple i Kompotu chcemy na miarę naszych możliwości uzbierać pieniążki aby przekazać je na akcję Pajacyk. Możecie uczestniczyć w tym wydarzeniu poprzez udział w aukcjach jakie organizujemy. Możecie na nich zdobyć nasze cztery iKubasy. Kawa i herbata będzie w nich smakować wyjątkowo szczególnie, że każda złotówka trafi do Polskiej Akcji Humanitarnej.
Nasi przyjaciele również przygotowali świetne upominki. Ekipa Kompot’u oddaje dysk twardy, a ThinkApple mocny zestaw MacUsera. Powinniście sprawdzić jak te upominki się prezentują.

Pieniądze z Patronite na Pajacyka

Obok aukcji chcemy z Kubą przekazać na wsparcie Pajacyka pieniądze jakie w ostatnim miesiącu przekażecie nam na Patronite. Od kilku miesięcy pomagacie nam finansowo w prowadzeniu MacPodcastu przez dotowanie naszej pracy. Tym razem Wasze wsparcie pieniężne w całości przekażemy na pomoc dzieciom. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za pomoc. Tym razem przez Wasze ręce ufundujemy najbardziej potrzebujących maluchom ciepły posiłek. Jesteście wielcy! 🙂
Wiecie już co robić w najbliższym czasie. Aukcje czekają, a my wierzymy na Wasze dobre serducho:-)
Odnośniki do aukcji:
iKubasy od MacPodcast – zobacz
Dysk twardy od Kompot – zobacz
Zestaw MacUsera od ThinkApple – zobacz

Najnowszy odcinek MacPodcast’u z przyjaciółmi: Kompot + ThinkApple

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy