^
filmy-promocja-itunes

13 filmów z iTunes w formacie 4K za mniej niż 20 złotych

Przemysław Marczyński

22 grudnia 2017

Filmy w iTunes można już kupić w bardzo niskich cenach. Coraz częściej Apple oferuje promocje w swoim sklepie ale nie informuje o tym głośno. Wybrałem dla Was trzynaście tytułów których cena jest tak niska, że stwierdzenie „drogie iTunes” możemy zacząć traktować jako bajkę.

Tanie filmy

Wszystkie tytuły które Wam przedstawię poniżej kosztują mniej niż 20,00 zł. Osobiście nie widziałem filmów w takich cenach i w takiej jakości. Mówię tu o produkcjach które możemy obejrzeć w 4K. Większość z nich dodatkowo posiada polskiego lektora i napisy. Są to również tytuły z sekcji iTunes Extra zawierajace dodatkowe sceny i inne materiały związane z filmem.

Nowe filmy w promocji

Może myślisz, że nadciągał Cię na stare i to z trudnością odgrzewane kotlety. Wybacz. Za 20,00 złotych będziesz mógł kupić filmy z 2016 roku takie jak Tarzan: Legenda. Wśród tytułów z 2015 mamy prawdziwa skarbnicę wyśmienitych produkcji: Mad Max, Kryptonim U.N.C.L.E. lub Nocny pościg. Każdy powinien znaleźć tu film dla siebie. Mamy fajną komedie – Praktykant. Z kultowych tytułów warto sięgnąć po 300. Dzieci również znajdą coś dla siebie – Piotruś Pan.

Filmy w 4K za mniej niż 20,00 zł.


Poniżej znajdziecie tytuły które znalazłem w cenie 19,99 zł za filmy w jakości 4K. Nie wiem jak długo będzie trwała na nie promocja ale pewne jest, że w iTunes coraz częściej możemy odkryć filmy w świetnej cenie. Liczę, że będzie to już codziennością, a my będziemy w stanie kupować swoje ulubione tytuły w świetnych cenach.
Sensacyjne/Przygodowe:
Kryptonim U.N.C.L.E.film w iTunes
Mad Maxfilm w iTunes
Tarzan: Legendafilm w iTunes
Pacific Rimfilm w iTunes
Nocny pościgfilm w iTunes
Na skraju jutrafilm w iTunes
San Andreasfilm w iTunes
Epicentrumfilm w iTunes
300: Rise of an Empirefilm w iTunes
Komedie:
Praktykantfilm w iTunes
Cienki bolekfilm w iTunes
KacVegasfilm w iTunes
Dla dzieci
Piotruś: Wyprawa do Nibylandiifilm w iTunes
O bajkach Disney’a w cenie 20,00 zł pisaliśmy już wcześniej.

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (2)
L

2 komentarze

  1. Jacek Jekel

    dzięki 🙂