^
Wygraj serwer QNAP NAS w loterii „Odliczanie do 2018”

Wygraj serwer QNAP NAS w loterii „Odliczanie do 2018”!

Jaromir Kopp

22 grudnia 2017

O tym, że warto mieć QNAP-a, pisałem już nie raz w magazynie i na blogu. Nie ważne, czy w domu, czy w firmie, zawsze będzie pomocny. Teraz trafia się okazja, aby za sprawą szczęśliwego zrządzenia losu stać się posiadaczem własnego serwera QNAP.

Większa szansa niż w „Lotto”

QNAP przygotował 10 nagród. Dziewięć NAS QNAP TS-253A (dwukieszeniowy) oraz jeden TS-453A (czterokieszeniowy). Są to bardzo przyzwoite urządzenia nadające się do domu, ale również do małej, a nawet średniej firmy.
Zanim zakwalifikujemy się do udziału w losowaniu, musimy udzielić odpowiedzi na pytanie. Pytania będą pojawiać się codziennie od 23 do 31 grudnia. Odpowiadać można raz dziennie, każda poprawna odpowiedź to dodatkowa szansa.
Gdy pierwsze 10 000 zgłosi się do quizu, QNAP przeznaczy do rozlosowania jedną nagrodę. Po kolejnych 10 000 doda następną. I tak do 100 000, kiedy to do puli trafi TS-453A.
Dokładne zasady oraz regulamin konkursu dostępny jest na stornie producenta: Loteria QNAP „Odliczanie do 2018”.
Jeszcze przed udziałem w konkursie przypomnę, że warto zapoznać się z cyklem artykułów o QNAP w naszym magazynie oraz z książką wydaną w formie e-booka: „Mój QNAP”.

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy