^
eduweb-mmm

Mój Mac Magazyn nawiązuje współpracę z Eduweb

Przemysław Marczyński

21 grudnia 2017

Największy serwis z kursami w Polsce – eduweb – nawiązuje współpracę z Mój Mac Magazyn. Przygotujcie się na doskonały cykl związany z projektowaniem UX/UI. Eduweb wraz ze swoimi doświadczonymi nauczycielami poprowadzi nas krok po kroku w świat tworzenia doskonałych aplikacji.

Czym jest UX/UI design?

Już w grudniowym wydaniu który znajdziecie pod tym adresem. Znajdziecie tam wprowadzenie do projektowania UX/UI. Poznacie również narzędzia jakie na komputerach Apple pomagają przy projektowaniu UI. Jeśli ta tematyka jest Ci bliska koniecznie sięgnij po ten artykuł.
eduweb-ux

Co znajdziecie w cyklu UX/UI

Dziś możemy Wam zagwarantować wyjątkowe publikacji o prototypowaniu, AdobeXD, czy Sketch. Będziemy poruszać najważniejsze zagadnienia związane z tworzeniem interfejsów użytkownika. Odkryjemy najlepsze narzędzia oraz praktyki podczas tworzenia UX/UI. To wszystko w czterech artykułach jakie będą się pojawiać na łamach Mój Mac Magazyn.

Materiały wideo

Eduweb znany jest z dbałości o przygotowanie materiałów wideo. Czytelnicy magazynu również będą mogli skorzystać z tych filmów. Odpowiednie artykuły jakie pojawią się w kolejnych odsłonach pisma będą uzupełniane na stronie poprzez odpowiednie nagrania

Promocje na kursy

Jako partner Eduweb będziemy mogli zaoferować Wam zakup kursów z rabatami. Niższe ceny będą obowiązywać na wybrane kursy, związane z opisywanymi aplikacjami. Więcej szczegółów będzie umieszczone w wydaniach pisma.
Na eduweb.pl oprócz ścieżki UX/UI znajdziemy multimedialne kursy wideo oprogramowania Adobe, tworzenia grafiki, fotografii, wideo, postprodukcji, projektowania stron WWW i wiele więcej! Poza kompleksowymi kursami online zakończonymi Certyfikatem honorowanym w branży, na platformie prowadzone są zajęcia na żywo w ramach Eduweb Live i ścieżek specjalizacji, a także Bootcampy online. Trenerzy Eduweb to eksperci z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.
Sprawdź co do zaoferowania ma eduweb – Eduweb.pl

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

 1. Grzegorz Okaz

  To może by jeszcze jakieś fajne szkolenie z macOS opracować? Od podstaw do zaawansowanych funkcji. Kto jak nie wy? 😉

  • Piotr Czerwiński

   Jestem jak najbardziej za!!!

   • pemmax

    Przekonaliście nas. Będziemy działać 🙂