Select Page

Nowe wydanie Mój Mac Magazyn – Najważniejsze wydarzenia 2017

Nowe wydanie Mój Mac Magazyn – Najważniejsze wydarzenia 2017

Oddajemy w Wasze ręce grudniowy numer magazynu o technologii — Mój Mac Magazyn. Podsumowujemy w nim mijający rok i będziemy zastanawiać się czym zaskoczy nas kolejne 365 dni.

Wspaniali goście w Mój Mac Magazyn

Rok 2017 był bardzo intensywny dla fanów marki Apple. Jak się okazuje, również w innych przestrzeniach technologii wydarzyło się bardzo dużo ciekawych rzeczy. Zaprosiliśmy fantastycznych gości, którzy na łamach magazynu wyrażą swoje opinie o tym, co było ważne w świecie: internetu, bezpieczeństwa, gier, fotografii, nowych technologii i muzyki.

Rok Apple

Tradycji staje się zadość i redaktorzy Mój Mac Magazyn również analizują to, co działo się w świecie Apple. Przedstawimy Wam najlepsze produkty i aplikacje, jakie naszym zdaniem pojawiły się na platformie Apple.

Porady, porady i jeszcze raz porady

Jak w każdym wydaniu również tutaj znajdziecie recenzje ciekawych aplikacji i urządzeń. Jednak w tym wydaniu zgromadziliśmy dużo porad. Każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego, aby uprzyjemnić pracę z macOS.
Nowe wydanie darmowego magazynu pobierzecie tutaj —>  https://mojmac.pl/grudzien-2017-podsumowanie-roku/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przegląd wakacyjny

Poradnik do macOS

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!