Wybierz Strona

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Poznajemy iOS 11

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Poznajemy iOS 11

Najważniejsze funkcje nowego systemu iOS 11 od Apple w jednym miejscu. Tak w skrócie można powiedzieć o nowym wydaniu magazynu o Apple – Mój Mac Magazyn. W tym numerze znajdziecie kilkanaście stron na których przeczytacie o najważniejszych możliwościach iPhone’a i iPad’a. Nie pominęliśmy także tricków i sztuczek które ułatwią korzystanie z iOS 11.

Najważniejsze funkcje iOS 11

System iOS jest prosty w obsłudze. Tutaj nikt nie ma zapewne żadnych wątpliwości. Pytanie tylko czy wykorzystujemy w pełni potencjał jaki drzemie w iPhonie i iPadzie. Apple powoli rozwija możliwości jakie drzemią w swoich mobilnych urządzeniach. Niektóre gesty potrafią całkowicie odmienić sposób w jaki pracujemy. W styczniowym wydaniu Mój Mac Magazyn chcieliśmy zebrać najważniejsze zmiany i funkcje z iOS 11 w jednym miejscu. Chcieliśmy aby po przeczytaniu tego wydania obsługa systemu iOS była jeszcze przyjemniejsza i wydajniejsza. Sprawdźcie jakie możliwości niesie 3D Touch. Zaskoczycie się jak łatwo można przeglądać strony internetowe na iPadzie. Czy wiecie, że aplikacja Pliki pozwala w łatwy sposób organizować pliki zapisane w iCloud i różnych usługach takich jak Dropbox czy OneDrive? Solidną garść porad znajdziecie w tym wydaniu magazynu.

Doskonałe produkty w recenzjach sprzętu i aplikacji

W tym wydaniu Mój Mac przeczytacie również o obróbce dźwięku na iOS. Przedstawimy również przegląd gier po które chętnie sięgną zarówno najmniejsi jak i dorośli. W recenzjach sprzętu sprawdzamy asystenta głosowego od Amazone – Echo. Nie zabrakło opisu potężnego routera od Linksysa oraz słuchawek Sennheisera.

Profesjonalne poradniki

Kontynuujemy partnerski cykl z Eduweb – największym w Polsce serwisem z kursami internetowymi. Tym razem przyglądamy się aplikacji Sketch. Fani aplikacji Hazel również znajdą swój ulubiony materiał o automatyzacji pracy.
Najnowszy numer magazynu znajdziecie tutaj: https://mojmac.pl/poznaj-ios-11-styczen-2018/

O autorze

Przemysław Marczyński

Dziennikarz technologiczny. Redaktor naczelny miesięcznika Mój Mac Magazyn. Od przeszło 10 lat tworzy serwis internetowy www.mojmac.pl. Podcaster. Współautor książki "macOS Mojave. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl

Komentarz

  1. dust

    W magazynie podano, że gra Alto’s Adventure jest darmowa. Niestety kosztuje 23,99 chyb, że redakcja funduje ją wszystkim czytelnikom.

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zapisz się

i otrzymuj darmowy magazyn

Witaj w gronie czytelników. Dziękujemy!