^
moj-mac-magazyn-styczen-ios11

Nowy numer Mój Mac Magazyn – Poznajemy iOS 11

Przemysław Marczyński

22 stycznia 2018

Najważniejsze funkcje nowego systemu iOS 11 od Apple w jednym miejscu. Tak w skrócie można powiedzieć o nowym wydaniu magazynu o Apple – Mój Mac Magazyn. W tym numerze znajdziecie kilkanaście stron na których przeczytacie o najważniejszych możliwościach iPhone’a i iPad’a. Nie pominęliśmy także tricków i sztuczek które ułatwią korzystanie z iOS 11.

Najważniejsze funkcje iOS 11

System iOS jest prosty w obsłudze. Tutaj nikt nie ma zapewne żadnych wątpliwości. Pytanie tylko czy wykorzystujemy w pełni potencjał jaki drzemie w iPhonie i iPadzie. Apple powoli rozwija możliwości jakie drzemią w swoich mobilnych urządzeniach. Niektóre gesty potrafią całkowicie odmienić sposób w jaki pracujemy. W styczniowym wydaniu Mój Mac Magazyn chcieliśmy zebrać najważniejsze zmiany i funkcje z iOS 11 w jednym miejscu. Chcieliśmy aby po przeczytaniu tego wydania obsługa systemu iOS była jeszcze przyjemniejsza i wydajniejsza. Sprawdźcie jakie możliwości niesie 3D Touch. Zaskoczycie się jak łatwo można przeglądać strony internetowe na iPadzie. Czy wiecie, że aplikacja Pliki pozwala w łatwy sposób organizować pliki zapisane w iCloud i różnych usługach takich jak Dropbox czy OneDrive? Solidną garść porad znajdziecie w tym wydaniu magazynu.

Doskonałe produkty w recenzjach sprzętu i aplikacji

W tym wydaniu Mój Mac przeczytacie również o obróbce dźwięku na iOS. Przedstawimy również przegląd gier po które chętnie sięgną zarówno najmniejsi jak i dorośli. W recenzjach sprzętu sprawdzamy asystenta głosowego od Amazone – Echo. Nie zabrakło opisu potężnego routera od Linksysa oraz słuchawek Sennheisera.

Profesjonalne poradniki

Kontynuujemy partnerski cykl z Eduweb – największym w Polsce serwisem z kursami internetowymi. Tym razem przyglądamy się aplikacji Sketch. Fani aplikacji Hazel również znajdą swój ulubiony materiał o automatyzacji pracy.
Najnowszy numer magazynu znajdziecie tutaj: https://mojmac.pl/poznaj-ios-11-styczen-2018/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. dust

    W magazynie podano, że gra Alto’s Adventure jest darmowa. Niestety kosztuje 23,99 chyb, że redakcja funduje ją wszystkim czytelnikom.