^
Affinity Photo i Designer dla macOS przecenione do końca roku!

Affinity Photo i Designer dla macOS przecenione do końca roku!

Jaromir Kopp

18 grudnia 2017

Nie tak dawno firma Serif świętowała przyznanie nagrody App of the Year 2017 dla Affinity Photo w wersji na iPada, obniżając o połowę cenę aplikacji na 3 dni. Teraz mamy okazję kupić taniej jej produkty na macOS (i Windows).

Affinity Photo

To program do pracy na grafice rastrowej (zdjęciach). Przez wielu nazywany „Photoshop killer” i nie są to słowa przesadzone. Program zdobył nagrodę „App of the Year 2015”, a autorzy nie spoczęli na laurach. W tym roku doczekał również się wspomnianej wersji na iPada.
Jest on zdecydowanie wart polecenia, a jego i tak wyjątkowe proporcje wartości do ceny poprawiają się znacznie do końca roku.

Affinity Designer

Jest dla odmiany programem do grafiki wektorowej. Najłatwiej porównać go do Illustratora od Adobe. Można nim przygotowywać grafikę i ilustracje do druku, czy na potrzeby internetu lub aplikacji. Pozwala, poza tworzeniem ilustracji, czy ikon, na tworzenie broszur i ma rozbudowane funkcje typograficzne.

Przecena do końca roku

Oba programy można kupić do 31 grudnia taniej. Kosztują w Mac App Store po 189,99 zł. Normalna cena to 239,99 zł, czyli różnica jest zauważalna.
Jest dostępna również wersja na Windows.
Link do Affinity Photo iOS
Link do Affinity Photo macOS
Link do Affinity Designer

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. sportpoz

    Pixelmator wypuścił Pixelmator Pro, który wszędzie okrzyknięto jako jedno z najlepszych narzędzi tego roku to konkurencja musi zadziałać…