^
Affinity Photo dla iOS przeceniony o połowę

Affinity Photo dla iOS przeceniony o połowę

Jaromir Kopp

7 grudnia 2017

Affinity Photo dla iOS jest chyba najpotężniejszym narzędziem do tworzenia grafiki rastrowej i obróbki zdjęć na iPadzie. Pixelmator dla iOS przy Affinity niestety wypada dość blado. Choć wersja Pro może to zmienić.

Affinity Photo dla iOS przeceniony na 47,99 zł

Być może jest to również odpowiedź na zapowiadaną wersję Pixelmator Pro dla iOS, jednak są dziedziny, w których Affinity Photo nie będzie zagrożony. Jest nią m.in. praca w CMYK (drukarskim systemie separacji barw) oraz wsparcie dla zarządzania kolorami w procesie druku. Oczywiście bez problemu program obsługuje inne przestrzenie barw i separacji jak RGB, RAW, HDR, szarości i LAB w 8 i 16 bitach. Do tego dysponuje ogromnym zasobem profesjonalnych narzędzi.
Bardzo ważna jest również pełna współpraca i zgodność z desktopową wersją Affinity Photo dla macOS oraz Windows.

Affinity Photo dla iOS, tak tanio jeszcze nie było.

Normalna cena programu dla iOS to ponad 80 złotych, a bywały momenty, że ponad 130 zł. Cena wersji dla macOS to obecnie 240 zł.
Affinity Photo warto rozważyć, zwłaszcza jeżeli zdarza nam się przygotowywać coś do druku, a nie stać nas na abonament za Photoshopa lub, gdy na iPadzie potrzebujemy bardziej zaawansowanych narzędzi, niż te oferowane przez Pixelmatora. W cenie za jeden miesiąc abonamentu Adobe można kupić Affinity Photo „na zawsze”.

Warto się pospieszyć

Promocja trwa jeszcze niecałe dwie doby, a zorganizowana została z powodu wyróżnienia „Apple App of the Year 2017”.
Więcej na stronie: Affinity Serif
Affinity Photo dla iOS w App Store

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. Rafał Rudzki

    Czy warto kupić dla amatorskiego zastosowania na iPad Pro 10.5?