^
logic-pro-x

Aktualizacja Logic Pro X

Redakcja

14 grudnia 2017

Apple aktualizuje program do edycji dźwięku – Logic Pro X. Nowa odsłona programu przynosi optymalizację dla nadchodzącego iMac’a Pro i umieszczonych w tym komputerze 36 rdzeni. Są również dobre informacje dla użytkowników macOS High Sierra.
Wersja 10.3.3 to poprawa stabilności działania i wydajności. Użytkownicy pracujący na nowym systemie macOS High Sierra powinni odczuć poprawę w działaniu programu, ponieważ duży nacisk położono na kompatybilność oprogramowania z najnowszym systemem Apple.
Dziś wspominaliśmy już o aktualizacji oprogramowania Final Cut Pro X. Wydaje się, że dla użytkowników „Pro” dzisiejszy dzień będzie bardzo ważny. Po pierwsze oprogramowanie Apple do postprodukcji zostało uaktualnione pod kątem pracy z najnowszym systemem macOS High Sierra. Drugim elementem jest premiera nowego iMac’a Pro , który już dziś pojawił się na rynku.
Link do Apple Store – zobacz https://itunes.apple.com/pl/app/logic-pro-x/id634148309?mt=12
Cena: 949.99 zł.
Witryna Logic Pro X – https://www.apple.com/logic-pro/

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. czif

    36 rdzeni? Jak?