^
iOS 11.2.1 aktualizacja, która naprawia HomeKit

iOS 11.2.1 aktualizacja, która naprawia HomeKit

Jaromir Kopp

13 grudnia 2017

O błędzie w HomeKit pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Usterka pozwalała w pewnych trudnych do powtórzenia okolicznościach na nieautoryzowany, zdalny dostęp do zarządzania domem.

Tymczasowo niedostępne…

Apple błyskawicznie zablokował możliwość nieautoryzowanego logowania, wyłączając zdalny dostęp do „Domu” wszystkim zaproszonym do współzarządzania w HomeKit osobom. Rozwiązało to tymczasowo problem, ale utrudniło życie użytkownikom. Więcej o tym problemie możecie przeczytać tu: HOMEKIT I PODATNOŚĆ NA NIEAUTORYZOWANY ZDALNY DOSTĘP.

iOS 11.2.1 naprawia ten problem

Nowa wersja, według opisu zawiera „Poprawki błędów, w tym problemu, który mógł uniemożliwić zdalny dostęp wspólnym użytkownikom aplikacji Dom”.
Aktualizację możecie tradycyjnie pobrać w „Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacje”. Powodzenia!
iOS 11.2.1 aktualizacja

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy