^

Animoji i Face ID w akcji. Nowe reklamy iPhonea X

Redakcja

28 listopada 2017

Apple nie przestaje promować nowego iPhone’a X. Na kanale YouTube firmy pojawiły się kolejne spoty reklamowe, które jak zwykle warto zobaczyć. Tym razem Apple w swoich spotach skupiło się na wyróżniających funkcjonalnościach nowego telefonu, a mianowicie Face ID i Animoji.
Pierwszy klip zatytułowany „Animoji Yourself” prezentuje możliwości Animoji Karaoke, czyli synchronizacji animowanych postaci z ruchem naszych ust. Podczas śpiewania popularnych piosenek sprawia to wrażenie, że to właśnie Animoji śpiewają. Chociaż szał Animoji na portalach społecznościowych już nieco przygasł, wygląda na to, że Apple pragnie na nowo wzbudzić zainteresowanie tą funkcją.

Wraz z reklamą Animoji pojawiają się także trzy nowe filmy poświęcone możliwościom Face ID. Pierwszy spot to krótkie wprowadzenie do Face ID. Pozostałe dwie reklamy skupiają się na określonych funkcjach, takich jak możliwość pracy w ciemności oraz przystosowywanie się do zmian twarzy takich jak makijaż czy okulary.Jak widać, Apple skupia się wyłącznie na swoim flagowym modelu. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze reklamy iPhone’a 8?

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy