^
MacX Video Converter Pro

MacX Video Converter Pro – konwertuj i pobieraj filmy z YouTube

Przemysław Marczyński

27 listopada 2017

Filmy z YouTube na Twoim dysku. Nagrywanie filmów z ekranu komputera i kamery. Konwersja filmów na dowolny format, edycja i dodawanie napisów. To wszystko możesz zrobić w aplikacji MacX Video Converter Pro.

Konwersja wideo jednym kliknięciem

MacX-Video-Converter-Pro2
Podstawowym zadaniem MacX Video Converter Pro jest konwertowanie filmów do rożnych formatów. Program potrafi pracować z niemal każdym popularnym formatem plików wideo. Naszym jedynym zadaniem jest przeciągnąć film w obszar aplikacji aby natychmiast móc zmienić parametry filmu pod pracę w różnych urządzeniach. MacX Video Converter Pro ma wbudowane ponad 350 gotowych szablonów które pomogą przekształcić nam pliki wideo w formaty które najlepiej będą współpracować z Apple TV, iPadami, iPhone’m, Playstation 4 czy telefonami z Androidem. Ilość możliwości jakie autorzy programu nam oddali jest naprawdę imponująca.
MacX-Video-Converter-Pro5
Każdy zdefiniowany format konwersji możemy dodatkowo personalizować zmieniając kodek, ilość klatek na sekundę, rozdzielczość oraz parametry audio. Będziemy mogli tutaj pracować na plikach wysokiej rozdzielczości UHD/HD wykorzystując kodeki HEVEC i inne. To wszystko za sprawą wbudowanych ponad 320 kodeków wideo oraz 50 kodeków audio które będziemy wykorzystywać podczas edycji filmów.

Filmy z YouTube’a prosto na Twoim dysku

MacX-Video-Converter-Pro3To jest prawdziwa gratka dla fanów treści z YouTube’a. MacX Video Converter Pro potrafi pobrać materiały wideo z tego serwisu wprost na dysk naszego komputera. Wystarczy podać mu ścieżkę dostępu, a on sam sprawdzi formaty w jakich materiał jest dostępny i zaproponuje najbardziej optymalny do zapisu. Funkcja działa bajecznie prosto. Dzięki temu nasze ulubione teledyski, zwiastuny czy inne materiały możemy bezpiecznie archiwizować i mieć do nich natychmiastowy dostęp nawet gdy nie będziemy mieli dostępu do sieci.

Nagrywaj ekran i zapisuj obraz z kamery

Kolejną funkcją o której warto wspomnieć to możliwość rejestracji wideo. Z MacX Video Converter możemy zapisać zawartość ekranu komputera. Dodatkowo aplikacja pozwala nam wykorzystać kamerę wbudowaną w laptopa do zapisania materiału wideo. Funkcja może się przydać gdy będziemy chcieli wytłumaczyć komuś to co dzieje się na komputerze. Rozwiązanie takie jest domyślnie wbudowane również w system ale z poziomu tej aplikacji mamy kompleksowe narzędzie do pracy z materiałem wideo ponieważ aplikacja ma również funkcję edycji.

Edytuj materiał wideo

MacX-Video-Converter-Pro6
Progam nie przygniecie nas tutaj ogromem możliwości. Posiada jednak to co na szybko potrzebne jest do obróbki filmu publikowanego „na szybko” w internecie. Dzięki MacX Video Converter przytniemy początek i koniec filmu. Będziemy mogli skadrować materiał usuwając niepotrzebną przestrzeń z kadru. Jednak opcją którą docenią autorzy publikujący w sieci jest możliwość błyskawicznego dodania znaku wodnego do swojego materiału.
MacX Video Converter to bardzo proste i efektywne narzędzie do pracy z materiałem wideo. Jeśli w swojej działalności pracujemy z filmem warto spróbować możliwości tego programu. Fani YouTube’a również docenią możliwości MacX Video Converter pobierając bez najmniejszych problemów materiały jakie znajdują się w tym serwisie filmowym.

Zobacz program w akcji

Tak prezentuje się praca z programem MacX Video Converter Pro. Plik zajmuje ponad 30 MB więc może dłużej się wczytywać.
MacX-Video-Converter-Pro4

Taniej dla czytelników Mój Mac Magazyn

Razem z producentami MacX Video Converter przygotowaliśmy dla Was błyskawiczną promocję na aplikację. Dożywotnia gwarancja na program kosztuje 49,95 dolarów.
Więcej informacji pod tym adresem – zobacz promocję
Mamy dla Was również kolejny prezent na Cyber Monday. Zupełnie za darmo możecie pobrać MacX Video Converter i używać wszystkich funkcji aplikacji. Jedynym ograniczeniem jest brak możliwości uaktualnienia programu.
Więcej znajdziecie na stronie z naszymi wybranymi promocjami na Cyber Monday —> https://wp.me/pdUQF-9KP
Witryna aplikacji – https://www.macxdvd.com/mac-video-converter-pro/
Sugerowana cena – 45,95 dolarów

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy