^
AppleWatch-nike-start

Apple Watch Nike+ – wyjmujemy z pudełka

Przemysław Marczyński

24 listopada 2017

Apple i Nike współpracują razem od dłuższego czasu. Efektem tych prac jest Apple Watch w specjalnej edycji sportowej. Dziś mam przyjemność pokazać Wam kilka ujęć jak prezentuje się ten zegarek. Zapraszam do galerii gdzie przygotowałem dla Was dwadzieścia zdjęć z tym najnowszym smart watchem.

Subtelne oznaczenia Nike+

Edycja Nike ma specjalnie przygotowane oznaczenia zarówno na pudełku jak i kopercie Apple Watch. Również pasek przy zapięciu nosi obok znaku Apple symbol wyróżniający go wśród standardowych zegarków.

Wyjątkowy pasek

Największą zmianą jest pasek. Natychmiast rzuca się w oczy po wyjęciu z pudełka. Więcej dziurek zapewnia lepsze odprowadzanie potu. Otworów w pasku również są gęściej ulokowane co zapewnia płynniejszą regulację i dopasowanie do ręki.

Domyślna aplikacja Nike+

Po konfiguracji zegarka automatycznie aktywuje się aplikacja do aktywności fizycznej Nike. Wisienką na czubku Apple Watch w edycji Nike jest dedykowana tarcza zegara.

Witryna Apple Watch Nike+ – https://www.apple.com/pl/apple-watch-nike/

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy