^

Audio Video Show 2017 – święto dźwięku i obrazu

Kuba Baran

13 listopada 2017

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędą się największe w Polsce i jednocześnie drugie w Europie targi audio-video. Wydarzenie to dla wielu osób stanowi swoiste święto, kiedy to przez trzy dni można obcować z najwyższej klasy sprzętem. Muszę przyznać, że za każdym razem, kiedy uczestniczę w tym wydarzeniu, rozmach i ilość powierzchni przeznaczonej dla wystawców przyprawia mnie o zawrót głowy. Nie mniej wygląda na to, że organizatorzy nie zwalniają tempa i po raz kolejny łamią dotychczasowe rekordy.

10 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej

W tym roku sprzętem będziemy mogli cieszyć się w aż 168 salach prezentacyjnych oraz na 35 stanowiskach, co powoduje, że po raz kolejny organizatorom udało się powiększyć skalę wielkości tego wydarzenia. Z doświadczenia wiem, że zapoznanie się z ofertą wszystkich wystawców jest wymagającym zadaniem. Z tego względu zdecydowanie polecam spędzić w Warszawie, przy okazji Audio Video Show, cały weekend. Warto dodać, że tegoroczna edycja jest wyjątkowa ze względu na swój jubileusz 20 lat istnienia. Z tej okazji organizatorzy przewidują dodatkowe atrakcje i wydarzenia.

Uzupełnij swoją kolekcje

Nie zabraknie również czegoś dla wielbicieli czarnej płyty. Na miejscu będzie możliwość zakupu winyli od ponad trzydziestu czołowych sklepów, które wystawią swoje zbiory na sprzedaż w trakcie trwania imprezy. Oczywiście zabieram swoją listę brakujących w kolekcji pozycji i sam oddam się zakupom. Jestem wręcz pewien, że tak potężna giełda płyt winylowych dla wielu osób już sama w sobie będzie wystarczającym powodem do odwiedzenia tej wystawy.
Oczywiście redakcja Mój Mac Magazyn, w postaci mojej skromnej osoby, będzie brała udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Możliwość zobaczenia i usłyszenia tych wszystkich urządzeń, które zostaną zgromadzone w Warszawie, jest pokusą, której nie oprze się żaden audiofil i miłośnik dobrego dźwięku. Was również zapraszam do udziału i do zobaczenia w którejś z sal wystawowych.
Oficjalna strona Audio Video Show – http://audioshow.pl

Komentarze (0)
L

0 komentarzy