^

Wyjątkowy edytor tekstu w niższej cenie

Przemysław Marczyński

31 października 2017

Edytor tekstu Ulysses jest dla mnie bezapelacyjnie najlepszym programem do pisania. Większość moich tekstów powstaje właśnie w nim. Najbardziej cenię możliwość całkowitego skupienia się na tekście podczas pisania, wygodę zarządzania tekstami – układanie ich w folderach i na koniec sprawdzanie ich na urządzeniach mobilnych. Nowa odsłona Ulysses’a 12 na iOS całkowicie miażdży to co do tej pory spotkałem wśród aplikacji do edycji tekstu. Nie mogę zatem nie wspomnieć Wam o promocji, która została ogłoszona na czas konkursu pisarskiego National Novel Writing Month.

Napisz powieść w miesiąc


Konkurs NaNoWriMo ma za cel rozbudzić w Tobie talent do pisania. Przez miesiąc można się zmagać z pisaniem swojej powieści, która następnie będzie poddana ocenie specjalistów z tej dziedziny. Cała procedura jest bardzo prosta – zakładamy konto na stronie konkursu i… zaczynamy robić postępy w pisaniu swojej powieści. Do tego możemy użyć edytora Ulysses, który jest partnerem wydarzenia.

Ulysses za darmo do 7. grudnia

Na czas konkursu możemy korzystać za darmo ze wszystkich możliwości jakie daje Ulysses. Wystarczy skorzystać z tego linka, aby do grudnia pisać bez żadnych ograniczeń na każdym urządzeniu z macOS i iOS.

15% taniej na Ulysses’a


Do 15. grudnia będziemy mieli możliwość skorzystać z rabatu na zakup subskrybcji na Ulysses’a. Cena zostanie obniżona o 15%. Link aktywujący rabat znajduje się tutaj.
Mój zachwyt nad Ulysses’em trwa nieprzerwanie od 2015. Tutaj możecie przeczytać moją opinię o aplikacji podczas premiery.
Od tego czasu dużo się zmieniło na korzyść i nawet model subskrypcji nie zwzbudził moich negatywnych uczuć do tego programu. Zwyczajnie warto wspierać tych co tworzą dla mnie świetne oprogramowanie którego codziennie używam.
Więcej o promocjach związanych z partnerstwem Ulysses’a nad NaNoWriMo znajdziecie tutaj – https://ulyssesapp.com/nanowrimo
Ulysses dla iOS – pobierz
Ulysses dla macOS – pobierz

Przemysław Marczyński

Współautor książki "macOS. Proste Poradniki" - www.prosteporadniki.pl. O technologii pisze od ponad 15 lat. Tworzył podcasty o Apple.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy