^

Pierwsza beta iOS, tvOS w wersji 11.2 oraz i watchOS 4.2

Redakcja

31 października 2017

Apple opublikowało nowe wersje beta swoich systemów operacyjnych. Nowy iOS, tvOS w wersji 11.2 oraz watchOS 4.2 trafiły już do Deweloperów. Apple wydało już teraz nowe wersje beta swojego oprogramowania. Mimo że nie ujrzały jeszcze światła dziennego oficjalne wersje testowanych poprzednio systemów iOS 11.1 tvOS 11.1 i  watchOS 4.1.
Nowe bety programiści zarejestrowani w Apple Developer Center mogli pobrać na swoje urządzenia już wczoraj. Apple skupiło się w większości przypadków na poprawkach błędów, ale pojawiło się także kilka zmian.
W nowej becie iOS becie między innymi:

  • poprawiono błąd kalkulatora, który po wprowadzeniu działania 1+2+3 zwracał niepoprawny wynik
  • dodano nowe tapety dla właścicieli iPhone’a 8
  • dokonano także zmian w aplikacji Muzyka i Podcasty na iPadzie w dolnym pasku

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (1)
L

1 komentarz

  1. sportpoz

    A ja cały czas niecierpliwie czekam na możliwość synchronizowania sms-ów z iCloud. Jedyna rzecz, której naprawdę brakuje mi w tej chwili. Miałem nadzieję, że zrobią to przed wypuszczeniem X, ale niestety tak się nie stało. Tym samym kupując nowe urządzenie zmuszony będę znowu przywrócić całość z iCloud (łącznie ze wszystkimi śmieciami)…