^

Produkcja iPhone’a X nie jest już zagrożona

Redakcja

30 października 2017

Problemy z produkcją elementów kamery TrueDepth były odpowiedzialne za opóźnienia w dostawach iPhone 'a X. Na szczęście wszystko wskazuje, że dostawy komponentów systemu rozpoznawania twarzy są obecnie stabilne.
Problemem był fakt, iż dostawcy firmy Apple byli w stanie dostarczyć tylko około 40 procent elementów planowanych do początkowej produkcji. Znany analityk KGI Securities -Ming-Chi Kuo stwierdził, że system rozpoznawania twarzy w iPhonie X jest znacznie bardziej skomplikowany. Było to spore wyzwanie dla firmy Apple i osiągnięcie masowej produkcji jest o wiele trudniejsze niż zakładano.
Obecnie Kuo twierdzi, że Apple nie powtórzy błędu opóźnionej produkcji w przyszłorocznych modelach iPhone’a, które mają przybyć na czas w odpowiedniej ilości. Analityk przewiduje, że w przypadku następcy modelu „X” kamera TrueDepth nie doczeka się uaktualnienia. Apple będzie nadal używać tej samej technologii. Uważa też, że dostawy obu elementów są już stabilne i produkcja nowych modeli iPhone’a zostanie uruchomiona bez przeszkód w drugiej połowie 2018 roku.
Przypominamy, że zamówienia na iPhone’a  X ruszyły w ubiegły piątek, a szacunki dotyczące czasu wysyłki oscylują nadal w okolicy 5-6 tygodni.
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy