^

Zobacz, jak mogą wyglądać nowe produkty Apple

Redakcja

26 października 2017

Nowy iPhone X rozbudził mocno wyobraźnię niezależnych projektantów co do wyglądu pozostałych urządzeń Apple w przyszłości. Warto zastanowić się jak mogą wyglądać nowe produkty Apple już niebawem.Projektanci z Curved.de pokazują nam swoje wizje, jak może wyglądać iMac, MacBook Pro, iPad i Apple Watch w zupełnie nowych odsłonach.

Jak widać, każde urządzenie, nawet Apple Watch zachowuje wycięcie w górnej części ekranu znane z iPhone X. Choć owo wycięcie budzi kontrowersje, to z pewnością będziemy musieli się do tego rozwiązania przyzwyczaić. Jeśli Apple miałby przyjąć bezbramkowe projekty we wszystkich urządzeniach, wycięcie musiałoby pozostać, dopóki firma nie będzie w stanie zamontować kamer tuż za samym ekranem.
nowe produkty Apple nowe produkty Apple
Ciekawe, czy Face ID również trafi do pozostałych produktów. Firma analityczna KGI twierdziła, że znajdzie się w iPadzie już w przyszłym roku. Jeśli Apple zachowa się podobnie jak w przypadku zastosowania Touch ID, powinniśmy spodziewać się, że skanowanie twarzy pojawi się także w MacBookach Pro.
nowe produkty Apple nowe produkty Apple
Napiszcie, co sądzicie o tych projektach? Czy firma Apple powinna dostosować projekt ekranu iPhonea X do przyszłych produktów, czy to jednak drobna przesada?
Źródło

Redakcja

Tworzymy dla Ciebie serwis Mój Mac. Strona z informacjami o Apple i technologii. Opinie, recenzje i testy. Wszystko, co chcesz wiedzieć o świecie nadgryzionych jabłek.
Komentarze (3)
L

3 komentarze

  1. neruda

    Hahaha idiotyczne

  2. Piotr Wielki

    Oby nie!

  3. Paweł Nyczaj

    Fajnie jest zmniejszyć ramki. Jednak iPad ze zbyt małymi ramkami będzie bardzo niewygodny w trzymaniu bez ryzyka przypadkowego dotknięcia ekranu. Moim zdaniem duże urządzenia np. iPad czy Mac powinny mieć nieco większe ramki, ale niewiele większe, niż w iPhone X