^

Relacja z otwarcia nowego salonu Cortland Apple Premium Reseller we Wrocławiu

Jaromir Kopp

24 października 2017

W sobotę 21 października odbyło się uroczyste otwarcie największego salonu Cortland, który znajduje się w CH Wroclavia. Ekipa Mój Mac Magazynu, patrona medialnego wydarzenia, była od rana na miejscu.

Strategiczna lokalizacja

W nowootwartej galerii Wroclavia, która znajduje się tuż za Dworcem Głównym, pierwsi klienci pojawili się przed salonem Cortlandu tuż po godzinie ósmej rano. W tym samym czasie, wewnątrz trwały ostatnie, gorączkowe przygotowania do uroczystego otwarcia.
Gorączkowe przygotowania do otwarcia
Na pierwszych 100 osób czekały zestawy niespodzianki. Jednak kolejka ustawiła się głównie po oferowane w specjalnych cenach, niektóre modele MacBooków Air, iPadów Pro, zegarków Apple, głośników, czy słuchawek oraz aby wziąć udział w konkursach. Nagrodą główną był iPhone 8, a za drugie miejsce Cortland oferował Apple Watch s1. Równolegle przebiegał konkurs instagramowy na zdjęcia ze słuchawkami Beats.
Niespodziannki dla gości

Za czym kolejka ta stoi?

Kolejka oczekujących przed salonem (wewnątrz mogła przebywać tylko określona ilość osób) w szczytowym momencie liczyła prawie 200 osób, ale dzięki profesjonalnej obsłudze wszystko przebiegało sprawnie.
Kolejka
Sprawna obsługa przy wejściu
Od rana można było przetestować edukacyjne zestawy OSMO i dać się sportretować przez karykaturzystę rysującego na iPadzie. Opiekę artystyczną oraz „konferansjerkę” sprawowała ekipa z Radia ESKA. Dodatkowo Nieantyfan przeprowadził warsztaty z tworzenia filmów na YouTube.
Produkty edukacyjne OSMO
Warsztaty Nieantyfana
Karykatury za pomocą iPada

Konkursy

Eliminacje do konkursu, którego finał odbył się o godzinie 18 trwały od rana. Pytano o rzeczy związane z produktami Apple jak waga MacBooka, ale nie tylko. Jedno z pytań dotyczyło historii SMS-ów.
Konkurs
iPhone 8 pierwsza nagroda w konkursie wręczenie
Apple Watch druga nagroda w konkursie wręczenie
W dniu Uroczystego Otwarcia, przez salon przewinęło się ponad 3500 osób.
Salon Cortland wewnątrz
Wygląda na to, że nowa siedziba wrocławskiego oddziału Cortlandu i jego lokalizacja w galerii handlowej przy centrum komunikacyjnym Wrocławia, jest „strzałem w dziesiątkę”, a klientów nie zabraknie.
DJ z Radia Eska
Zdjęcia: archiwum Cortland oraz Jaromir Kopp

Jaromir Kopp

Użytkownik komputerów Apple od 1991 roku. Dziennikarz technologiczny, programista i deweloper HomeKit. Propagator przyjaznej i dostępnej technologii. Lubi programować w Swift i czystym C. Tworzy rozwiązania FileMaker. Prowadzi zajęcia z IT i programowania dla dzieci oraz młodzieży, szkoli też seniorów. Współautor serii książek o macOS wydanych przez ProstePoradniki.pl. Projektuje, programuje oraz samodzielnie wykonuje prototypy urządzeń Smart Home. Jeździ rowerem.
Komentarze (0)
L

0 komentarzy